Ipak je on Bog motornih vozila

Ipak je on Bog motornih vozila

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
samo mi nije jasno odakle tolika opcinjenost bmwom, valjda zbog podnevlja na kojem zivimo :icon_rolleyes: ja ga ne bi ni dzabe da mi ga daju (za ogranicene :D bi pa bi ga prodao i kupio nesto drugo :lol: )

a slika je za 10

Ja bi ga jedino mogao djabe! :lol: I da na ovoj slici je moj izbor No1! ;)
 
Početnik
samo nisu trebali stavit ovu m6 // .. trebali su stavit kocku e30 il 7-cu e38

69783094cmgsem_ph.jpg


61b8_3.jpg
 
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
samo mi nije jasno odakle tolika opcinjenost bmwom, valjda zbog podnevlja na kojem zivimo :icon_rolleyes: ja ga ne bi ni dzabe da mi ga daju (za ogranicene :D bi pa bi ga prodao i kupio nesto drugo :lol: )

a slika je za 10
a golfa bi uzeo dzabe? :icon_biggrin: naravno, tvoja ljubav prema golfu nije uticaj podneblja :lol:
 
Death_beat je napisao(la):
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
samo mi nije jasno odakle tolika opcinjenost bmwom, valjda zbog podnevlja na kojem zivimo :icon_rolleyes: ja ga ne bi ni dzabe da mi ga daju (za ogranicene :D bi pa bi ga prodao i kupio nesto drugo :lol: )

a slika je za 10
a golfa bi uzeo dzabe? :icon_biggrin: naravno, tvoja ljubav prema golfu nije uticaj podneblja :lol:

:lol::lol::lol::lol:
ja se stalno sa tobom slažem u ovim konstatacijama :D
uzeo bi čovjek golfa al ne bi BMW-a :D

_vwfan_ je napisao(la):
ovdje treba doci Golf a BMW u pozadinu;)

teške su te opsesije golfom zaista al tek što pređu u fantaazije... :D
 
Kad se malo bolje zagledate,vidjet cete da je na BMW-ovoj haubi VW-ov znak...
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
kad je neko vec spomenuo sta bih uzeo od ovog,ja ne bih nista.Uzeo bih prije nekog Golfa nego sve ove BMW-ove i Mercedese
 
Član
hahahah hjoooj ovih golf fanatika u psihickom poremecaju:lol: ovom zadnjem potpis sve kaze..

elem klanjajte se mercedesi:cool:
 
Član
_vwfan_ je napisao(la):
kad je neko vec spomenuo sta bih uzeo od ovog,ja ne bih nista.Uzeo bih prije nekog Golfa nego sve ove BMW-ove i Mercedese


pa i jest bolji Golf, ne znam kako neko moze vozati BMWa ili ove Mercedese....


vala sta god od ovih na slici da imam bio bi sretan covjek;)
 
Član
I onda svi krivi sto voze Honde,Merce,Audije,Bmw......svi bolesni kad se nesto kaze....a svaki topic o nekom drugom autu sj*u sa VW.....realno VW ne moze ni blizu sa Mercom,Bmw...naravno govorim o Golfovima itd da mi sad ne vadite neke ulatra-giper-super-sonicne modele....smanjite malo dozivljaj

Da ne prerasta svaka tema u prepucavanje...ako drugi postuju tudje ukuse i misljenja postujte malo i vi

Ja sam stalno na putu i svasta vozam...ali trudim se biti realan...luuuud sa za BMW i samo njih i kupujem i vozam i to je moja stvar...sad znam i dobro sta je Merc i koliko je dobar...sad da kazem da ne valja bio bih lud...postujem tudji ukus..ali postoji i neka reala koja su autu ispred kojih..Merc je extra auto,kao i novi Audi modeli..sad stvar je ukusa ko ce sta probrati...eh ne moze sad Vectra biti ispred nikako...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top