informacije zenica??

informacije zenica??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Administrator
jednostavno, otvoris novi profil i narucis tene i naravno ne preuzmes :cool: 10 profila i on je 100 u minusu :cool:
 
Član
e pametna ideja imal ko na piku regan nek naruci koje na neku adresu sad cu ja sa profila od druga naruciti jedne
 
Član
nismo je napisao(la):
jednostavno, otvoris novi profil i narucis tene i naravno ne preuzmes :cool: 10 profila i on je 100 u minusu :cool:

ili naruciš,kazes da se nadjete u Zenici,lafo usput ti je il' sta vec,pa da se nadjete licno i eto ga
 
Član
moglo bi i to sutra ga zovem pa da vidimo ali posto su fus nevjerujem da ce htjeti uzivo al et vrijedi pokusati
 
Član
Nadji se sa njim ko fol probas patike :) xD ii onda :smajli10::smajli10: Ga tako po glavi :) xD xD xD ...
 
Član
MuMa je napisao(la):
Nadji se sa njim ko fol probas patike :) xD ii onda :smajli10::smajli10: Ga tako po glavi :) xD xD xD ...

ma ne brini MuMa druze ima rjesenje za njega puno bolje samo da mi javi ko ako ga zna gdje se nalazi da nejdem traziti bezveze po zenici nije mi zurbe vratice duplo vjeruj mi na rijec..
 
MuMa je napisao(la):
HAHAHHAHA Jesu mu gotivne ove nike sto ima duboke :) xD xD :) mogao sam naruciti xD
ne mogodoh a da ne primijetim :D
2sb1wls.jpg
 
Član
dino_ze2 je napisao(la):
Kenno je napisao(la):
Đerzelezova ulica...to je negdje u Klopču...na ulazu u Zenicu (iz pravca Sarajeva) odmah ideš desno i pravo par kilometara...tačan lokalitet mi nije poznat, ne krećem se po selendrama.

sta ima nekreces se po selendrama :icon_eek:

Je li to možda neki problem? Naravno da je selendra kad ljudi ne znaju ni glagole ispravno pisati...gradivo iz drugog razreda osnovne škole;)



MTR je napisao(la):
djes kupovat preko pika i to jos iz Zenice a da nisi svojim ocima vidio, normalno je da ce te izlevatit

Priznaj i sam da je glupo ovo što si napisao;)
Ovakve zaključke ne izvodi ni Vojislav Šešelj.

Zato postoji paypal na ebay-u...za razliku od pik-a.

I prodavači i kupci idu 99% na povjerenje. Mnogo jeste neozbiljnih ljudi, ali nikakvo mjesno određenje ne može biti osnov za bilo kakvo poređenje...
 
sad sam gledao na fb,nikad vidio momka :icon_rolleyes:

Kenno-za koga kazes da ne zna glagole pravilno pisat :icon_question:
 
Član
Kenno je napisao(la):
dino_ze2 je napisao(la):
Kenno je napisao(la):
Đerzelezova ulica...to je negdje u Klopču...na ulazu u Zenicu (iz pravca Sarajeva) odmah ideš desno i pravo par kilometara...tačan lokalitet mi nije poznat, ne krećem se po selendrama.

sta ima nekreces se po selendrama :icon_eek:

Je li to možda neki problem? Naravno da je selendra kad ljudi ne znaju ni glagole ispravno pisati...gradivo iz drugog razreda osnovne škole;)




Naravno da je problem ako vrijedzas vecinu,a ako si ti nekog upoznao koji nezna glagole ispravno napisati to je onda jedan seljak ja sam licno iz donjeg klopca,tako da mi ovo iskreno smeta,a nebi sad ko je odakle je i jesil ti seljak iz carsije ili sa selendre.:icon_exclaim:
 
Član
dino_ze2 je napisao(la):
Kenno je napisao(la):
dino_ze2 je napisao(la):
Kenno je napisao(la):
Đerzelezova ulica...to je negdje u Klopču...na ulazu u Zenicu (iz pravca Sarajeva) odmah ideš desno i pravo par kilometara...tačan lokalitet mi nije poznat, ne krećem se po selendrama.

sta ima nekreces se po selendrama :icon_eek:

Je li to možda neki problem? Naravno da je selendra kad ljudi ne znaju ni glagole ispravno pisati...gradivo iz drugog razreda osnovne škole;)




Naravno da je problem ako vrijedzas vecinu,a ako si ti nekog upoznao koji nezna glagole ispravno napisati to je onda jedan seljak ja sam licno iz donjeg klopca,tako da mi ovo iskreno smeta,a nebi sad ko je odakle je i jesil ti seljak iz carsije ili sa selendre.:icon_exclaim:





to za glagole, pretpostavljam da je mislio na ono tvoje NEKRECES sto si napisao zajedno :D

ali nije to tema, pomozite covjeku nek nadje debila sto je izlevatio za patike ;)
 
Član
naravno da nije tema za glagole ali isto tako nije tema za neko prozivanje,izvini molim te zar je to toliko bitno za glagol sto se nije odvojilo "NEKRECES" sasvim slucajno ,oci moje slatke neide to tako.;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top