informacije zenica??

informacije zenica??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
http://www.pik.ba/artikal/1180016/patike-puma/

eh ovako kupio sam patike od ovog debila kao fol original i dobio sam fus sa pijace poslo bh postom tako da nisam mogo vidjeti kakve su patike jer nedaju otvarati izlevatio me pa dal ko zna ovog momka nece se zavrsiti na ovome

ime mu je:harald musić
adresa djerzelezova bb( mislim da je tako ruzno pise)
72000 zenica

da li ga ko poznaje eto i da znate ako je ko planiro kupovati dosad je izvaro oko 20 osoba sto sam dobio poruke na piku..
 
Jarane pa patike kupujete preko pika ccc bar su sad jeftine u radnji , a to za neotvaranje paketa to je cista laz naravno da smijes provjeriti sta si dobio , a fino u auto brate i u zenicu naguraj mu te tene usta
 
Član
patike su kupljene za drugu osobu ne za mene ja inace nenosim ove modele vec duboke ali nije to bitno da je cijena 20KM on je napiso da su patike original i nije bitno uopste normalno da ce progutati teene to stoji nego me inetersuju informacije znal ga ko i gdje se tacno nalazi, a to za otvaranje kutije provjeri fino pa ces vidjeti mozel..i nema veze gdje se kupilo, auta i sve zivo se kupuje preko pika a ne tene..
 
Član
Đerzelezova ulica...to je negdje u Klopču...na ulazu u Zenicu (iz pravca Sarajeva) odmah ideš desno i pravo par kilometara...tačan lokalitet mi nije poznat, ne krećem se po selendrama.
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
saznat cemo dok dodje Adi na net zenica je bar mala

jest mala,al' ima i kod nas anonimusa :D
ja ga licno ne poznajem,ali cu se raspitati da vidim ko je,javim ti za dan-dva
 
Član
Kenno je napisao(la):
Đerzelezova ulica...to je negdje u Klopču...na ulazu u Zenicu (iz pravca Sarajeva) odmah ideš desno i pravo par kilometara...tačan lokalitet mi nije poznat, ne krećem se po selendrama.

sta ima nekreces se po selendrama :icon_eek:
 
Član
ok zahvaljujem svaka informacija je dobro dosla ma nije bitno gdje samo da se sazna ko je pa obice mu se to od glavu nece vise nikog izvarati
 
Član
zilla_ je napisao(la):
Iz aviona se vidi na slikama da je fuš patika... :icon_evil::icon_evil::icon_evil:

slabo vidis jer to na slici je original patika odma da ti kazem problem je sto on salje druge al nije to bitno jel nije uglavno patika koju je poslo je fus teski tako da se nezatrpava tema ako ko zna ikakve informacije nije problem i pocastiti..
 
Član
I ove mi djeluju fuš, nikad ih nebi kupio... Inače odjeća, obuća i te stvari se nikad ne kupuju dok ne vidiš svojim očima...
 
Član
zilla_ je napisao(la):
I ove mi djeluju fuš, nikad ih nebi kupio... Inače odjeća, obuća i te stvari se nikad ne kupuju dok ne vidiš svojim očima...

jbg druze nebi ni ja nikad kupio niti sam iskreno,momak inace nije bas nesh u finansijskoj situaciji i normalno da gleda gdje ce proci jeftinije ja inace nefuram ovaj stil vec kosarkaske patike koje samo kupujem u adidas shopu tako da jbg desilo se sto nije trebalo zato ce doci do gore stvari sad al et tako je kako je..
 

MTR

Član
djes kupovat preko pika i to jos iz Zenice a da nisi svojim ocima vidio, normalno je da ce te izlevatit , zao mi je sto se to desilo ali tako ti je ,eno ti ga online na piku pa ga malo otrehaj na javnim pitanjima
 
Član
MTR je napisao(la):
djes kupovat preko pika i to jos iz Zenice a da nisi svojim ocima vidio, normalno je da ce te izlevatit , zao mi je sto se to desilo ali tako ti je ,eno ti ga online na piku pa ga malo otrehaj na javnim pitanjima

ma jebo javna pitanja nema nista od toga lahko se obrisu, ima zato drugih metoda..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top