Imali kakav susret za BMW u BiH ??

Imali kakav susret za BMW u BiH ??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ja govorim burazeru da kupimo E 30, za njeg vec ima para :D on hoce 5icu [e34 ja mislim], pa tako da skuplja jos kes :)
 
Član
Har3 je napisao(la):
Ja govorim burazeru da kupimo E 30, za njeg vec ima para :D on hoce 5icu [e34 ja mislim], pa tako da skuplja jos kes :)

ja vozim e-30 bolji je nego e-34 ono je veliko nemože se igrati s njim
 
Član
Har3 je napisao(la):
Ma on se fura fol neki konfor ... :D

Sto ne prezentujes tog svog bimera u garazu ? :D
[/quot

tek na proljeće trenutno šmirglam spojlere,
usisnik je preko čitave haube
prednji spojler je od golfa 4 ( novi spojler za 4-ku)
na gepeku je rep od stare M3 , 25cm visok
ali za sada šmirglanje , šmirglanje
 
Član
A sramote... Baš mi je žao što nema neki klub u BiH! Kod nas u Splitu ima kao neki klub, ali sve je to skupa još slabo i nemože čovjek doći do nekih zanimljivih informacija. Npr. neki dan sam htio sam napravit angel eyes (samo prstenove) iako ih je relativno lako i jeftino nabavit na eBay-u, ali sam se htio sam pozabavit time... i na kraju mi niko nije znao reći u kakvoj vrsti prodavnice da tražim one tzv venecijanere ili ti ga plastične cijevčice od kojih se sve to radi tako da ću ili uzet nove farove ili samo ringove na netu, a baš sam to htio napraviti sam.
Sad baš gledao i neki post ovdje za rasvjetu kontrolne ploče. E to bi stvarno volio da malo promijenim, ali sve na Njemačkom i bez sličica tako da nemam pojma šta ću, možda dam prijateljici da mi prevede :)
 
Član
Najbolje tako, kupite Opel pa će imat klub :)
Zar BMW nije sazlužio jedan klub bar u BiH??? Nemoj te me zezat ljudi, ipak se zna šta se kaže...
BMW JE BMW, OSTALO SU SAMO VOZILA...
 
Član
wigen je napisao(la):
Najbolje tako, kupite Opel pa će imat klub :)
Zar BMW nije sazlužio jedan klub bar u BiH??? Nemoj te me zezat ljudi, ipak se zna šta se kaže...
BMW JE BMW, OSTALO SU SAMO VOZILA...


B-rzo , M-afijaško, W-ozilo samo tri slova
a da ima i 50 slova ko će u ovakoj zemlji napraviti club
 
Član
Jel neko probao sastavljat sam angel eyes i kako je prošla priča???
E da i ako ih se napravi, kako ih učvrstit u farove?
 
Član
wigen je napisao(la):
Jel neko probao sastavljat sam angel eyes i kako je prošla priča???
E da i ako ih se napravi, kako ih učvrstit u farove?

Pošto nisu ista svjetla, jesili porbao odlijepiti samo staklo ja sam to morao
 
Član
Ma rastavi se far, sve mi je jasno, ali kako ga se zalijepi, kojim lijepilom i na šta???
:)
 
Član
wigen je napisao(la):
Ma rastavi se far, sve mi je jasno, ali kako ga se zalijepi, kojim lijepilom i na šta???
:)

ja sam lijepio sa ljepilo za šajbe ( crno ) problem je što je kod mene drugačije
neznam kako izgleda od e-36 kad se rastavi
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top