Igrajmo online - Hocemo li sada igrati nesto drugo... tipa NFS Porsche ili slicno... hajmo prijedloz

Igrajmo online - Hocemo li sada igrati nesto drugo... tipa NFS Porsche ili slicno... hajmo prijedloz

RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

nevjerovatno, ni u jedno garazi nema ni jednog motora, ni u toreno ni u newburge, ni u creek side ni u diamond, wtf, mrva help :S
 
Administrator
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

ne znam sta se desava jbg...
ja znam da sam jedan motor zezno, sredio ga i opet poceo da se kvari... ne znam sta da radim...
 
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

ma meni se honda ne prodaje, jer vidim da ovi iskusniji kazeu da im je zao sto su je prodali, znaci da ima potencijala :) samo je treba poslozit, al kako kad neam gdje kupit jbt :D
 
Administrator
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

ima i to finog... sa novim motorom i turbom vozim 11.5 trenutno...
 
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

e jel moguce slat novac i kupovat dijelove od drugih ljudi, da ti posaljem lovu da mi kupis :D

vuuhuu,evo nasao sam ,ne znam kako, al sam nasao :D

sad cemo da ga testiramo :)
 
Član
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

Hocel meni netko objasniti kako se ovo igra ako nije problem instalirao sam reg sam i sta dalje
 
Početnik
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

kako ba zaradit sta vise od ovih bijednih 500 dolara na turniru?
ne moze mi biti ni za popravke, a kamo li sta drugo da se uradi..
 
Član
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

hehe kak da se zaradi 52 000 da kupim lancera
 
Član
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

Hocel tko reci kako ???????
 
Administrator
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

sad da zaradis kes ides na turnament i odaberes prvi turnament... ali prije toga da se ustelis idi malo se uvjezbaj i zatim turnament... na treningu vidi koje ti je optimalno vrijeme za koje prelazis i zatim to vrijeme ces morati ukucati na turnamentu... ako prelazis 16.5 i ne moze nize od toga ti kucas 16.4 , 16.3

erole kakav je motor...
ja ne znam sta je ali evo vec drugi put mi odlaze ventili, blok motora...
 
Početnik
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

pioneer_09 je napisao(la):
sad da zaradis kes ides na turnament i odaberes prvi turnament... ali prije toga da se ustelis idi malo se uvjezbaj i zatim turnament... na treningu vidi koje ti je optimalno vrijeme za koje prelazis i zatim to vrijeme ces morati ukucati na turnamentu... ako prelazis 16.5 i ne moze nize od toga ti kucas 16.4 , 16.3

erole kakav je motor...
ja ne znam sta je ali evo vec drugi put mi odlaze ventili, blok motora...



vozim tournament taj prvi, tu jedino i zaradjujem...al koliko zaradim, toliko trosim na popravke.. :cool:
 
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

@melek:Sad idi na race track i prati sta ti onaj "X" ciko prica,a ko opet zapne gdje javi gdje zapelo ;)

Evo ,k20 sa novim uljem ide 14.15 zasad :) dobar,dobar, ovaj ostaje u Integrici definitivno :)

ne znam sta bi ti reko za to crkavanje, meni se to dogadjalo sa b18 kad sam mu pokupo sve u Toreno garazi, valja ovo haman znat slozit ,nije bas pokupuj najskuplje :D
 
Administrator
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

ja ne znam sta moj motor nisti... ponovo sam stari vratio i opet moram zaradit bruku para da ga popravim i da unda uzimam nove dijelove...
 
Član
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

Dok nisam nista kupio nije se ništa kvarilo, a sad svakih 25 trka nesta pocne da blinka.....


off topic: ova tema brze od chata dodje do 50 ;)
 
Legend
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

aj te cuneri da se trkamo :)
 
Top