Igrajmo online - Hocemo li sada igrati nesto drugo... tipa NFS Porsche ili slicno... hajmo prijedloz

Igrajmo online - Hocemo li sada igrati nesto drugo... tipa NFS Porsche ili slicno... hajmo prijedloz

Član
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

nema nitko i ja sam na turniru
 
Član
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

erol_brcak je napisao(la):
nevjerovatno, ni u jedno garazi nema ni jednog motora, ni u toreno ni u newburge, ni u creek side ni u diamond, wtf, mrva help :S
Kad si recimo u Toreno garazi i na strelicama prebacujes lako se moze desiti da "zakuje" odnosno da neuradi refresh.. kad prebacis na drugu garazu sacekaj malo

erol_brcak je napisao(la):
ma meni se honda ne prodaje, jer vidim da ovi iskusniji kazeu da im je zao sto su je prodali, znaci da ima potencijala :) samo je treba poslozit, al kako kad neam gdje kupit jbt :D
Kako nema.. kad vozis rival strip protiv nekoga najlakse je sa hondom namamiti
ev ti jedan setup 804 KS i vrijeme od 7.4sec evo ti JOS JEDAN SETUP vjerujem da ce ti ovaj biti intresantniji :cool:
Opet kazem, prelistaj malo forum da nelupas ko maksum po diviziji
Ima dosta setup-a za k20.... valjda sam pomogao :D

Death_beat je napisao(la):
kako se prelazi u druge garaze??
Na mapi imas crvenu ikonu i pise "for sale" to ti je nova garaza.. i kad kliknes na nju pise ti cijena pa bujrum :cool:
 
Član
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

hajde jedan dobar setup
za mustanga izbaci
prvenstveno mi treba pouzdano nesto da se ne kvari

probao atmosferu na 300+ konja smece
probao turbo na 480+konja smece takodjer

vjerovatno mi treba ona garaza od 15.000$ odoh pare za to skupljati
 
Član
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

Al_Galone je napisao(la):
hajde jedan dobar setup
za mustanga izbaci
prvenstveno mi treba pouzdano nesto da se ne kvari

probao atmosferu na 300+ konja smece
probao turbo na 480+konja smece takodjer

vjerovatno mi treba ona garaza od 15.000$ odoh pare za to skupljati
Nisam nikad bio ljubitelj Forda a vidim da ga ljudi mnogo ni netuniraju.. evo par pa citaj, mislim da ce ti ovaj prvi biti intresantan ali svako 5 trka se javlja kvar od 31$
Setup 1
Setup 2

Ova setup zahtjeva dijelove iz vista garaze.. ti probaj naci neke zamjenske a bilo bi dobro kad bi imao boostcontrolor da smanjis boost malo ili manji turbo Setup
 
Član
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

jes' ti potkivao svog mustanga? moj izdrzi 5 utrka bez problema, odradim servis za 40-50 dolara i deri dalje opet :)
 
Član
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

trizex je napisao(la):
jes' ti potkivao svog mustanga? moj izdrzi 5 utrka bez problema, odradim servis za 40-50 dolara i deri dalje opet :)
neki dijelovi na motoru se kvare ili ti ona ulja mjenjas?
Ja neradim te servise.. imam neku srecu da mi se auta nekvare


Ev nesto korisno...

How-To: Tune Your Car
 
Član
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

dijelovi popuste, klip, klipnjaca, blok itd. medjutim u mene je sve standard u motoru, "samo" navrnut turbo kit na njega....:) na vrijeme ih opravim ,ne dam da se sjebu skroz i vozi dalje :)
 
Član
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

trizex je napisao(la):
dijelovi popuste, klip, klipnjaca, blok itd. medjutim u mene je sve standard u motoru, "samo" navrnut turbo kit na njega....:) na vrijeme ih opravim ,ne dam da se sjebu skroz i vozi dalje :)
najtezi je pocetak.. kad imas dva auta lako je! Sa jednim turnire pucas a drugog tuniras.. btw. ja UVIJEK stavljam turbo zadnji :D

Ev jedan SETUP, postavio sam ga samo zato sto ga je stavio najpoznatiji lik na nitto forumu SCRTW34P0N.. lik je izbacio skoro sve moguce kombinacije za ova poznatija auta
 
Član
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

imam ja 2 auta, samo mi se ne svidja ovo drugo :) htio sam da vidim hocel' crknut' ako navrnem turbo na njega :)
 
Član
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

ja potkovao svog
sve,klipovi klipnjace,radilica,blok

i opet svako malo po 1000$ za opravku
 
Član
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

pih, znaci da ne ulazem pare u to :) hvala :D
 
Član
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

I kod mene Mustang 362 konja s turbom, stalno ga derem nisam nikako ni popravio, nisam znao da moze :lol:
 
Legend
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

ja sinoc potrosio 3000 na neke dijelove a nigdje nista ni para ni dijelova
 
Član
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

Gdje da nadjem 31.000 ima polovan R32 :icon_biggrin:

stefan je napisao(la):
ja sinoc potrosio 3000 na neke dijelove a nigdje nista ni para ni dijelova

:lol: ima li snage, jesi ih instalirao :icon_question:
 
Top