Idemo ponovo ;)Porsche new 959 ,Mercedes CLS cabrio ,BMW e30,Fiat Stilo,VW Golf 3 door Variant,Fiat

Idemo ponovo ;)Porsche new 959 ,Mercedes CLS cabrio ,BMW e30,Fiat Stilo,VW Golf 3 door Variant,Fiat

Član
RE: Idemo ponovo ;) Zastava 101 dragster

mario05 je napisao(la):
Svaka cast! ;)
Mozes li pokusat uradit Hondu Civic kao kod mene.. 92-95 kratka verzija.. u crvenoj boji??:cool:

@Poslao erol_brcak - Juče 04:53 AM
Vidio sam temu ranije,al sam konto da se radi o PS radovima kojih sam se nagledo i previse, tako da sam je vazda ignorisao,al evo dosadno mi bi pa otvaram svasta sto inace izbjegavam i bome,iznenadi me, nema sta, svaka cast cojece i ja se slazem da bi trebo bar jedan rad da se zadas ono pravo par dana ,cisto da sam sebe izazoves, koliko zapravo dobar rad mozes uradit Wink neka to bude recimo Honda mog avatara Icon_mrgreen
Hvala druže,biće neštoIcon_wink
156394_1745359242111_1482678180_1857699_4793940_n.jpg
 
Član
RE: Idemo ponovo ;)Fiat Tipo,Alfa 147,Ford Focus RS sedan,VW Bora cope,Mercedes Sprinter 63AMG,VW Jetta II cabrio, RR Ph

Svaka ti čast na ovom hobiju, samo naprijed i ubuduće nam stavljaj radove
 
RE: Idemo ponovo ;) Zastava 101 dragster

djordjep je napisao(la):
mario05 je napisao(la):
Kako bi tema bila sto preglednija, molimo vas da ne citirate postove koji sadrze slike!


Auu svaka cast, hvala ;)

Mario vid nas 'arane nacrtani :D :cool:


trizex je napisao(la):
jao tipo/coupe ti je bruka, haman da cu morati da maznem od duloxa haubu-farove/branik da vidim kako bi stojalo na tempri aaaa :)

Hah, ee cim sam vidio crtez sjetih se tebe i Duloxovog Coupe-a i gledam samo kad ce naic upravo ovakav komentar od tebe. Furka bi ovo bila prava, bio po poznat kao cojek koji svakom svom autu pripasuje prednji kraj nekog drugog auta :cool:
 
Član
RE: Idemo ponovo ;)Fiat Tempra/Coupe,2xHonda CivicFiat Tipo,Alfa 147,Ford Focus RS sedan,VW Bora cope,Mercedes Sprinter

Evo i Tempre/Coupe za Trizexa
162865_1746581392664_1482678180_1859474_630146_n.jpg
 
Član
RE: Idemo ponovo ;)Fiat Tempra/Coupe,2xHonda CivicFiat Tipo,Alfa 147,Ford Focus RS sedan,VW Bora cope,Mercedes Sprinter

ouuuu odlicno,
triza pocni traziti front od coupe-a bolesno izgleda
 
Član
RE: Idemo ponovo ;)Fiat Tempra/Coupe,2xHonda CivicFiat Tipo,Alfa 147,Ford Focus RS sedan,VW Bora cope,Mercedes Sprinter

Drodjee kraljuuu, moze li jedna trojka karavan ... za jos jednog vw-ovca ... :) ovako kao i ove ostale sa boka ... :D
 
Član
RE: Idemo ponovo ;) Zastava 101 dragster

erol_brcak je napisao(la):
djordjep je napisao(la):
mario05 je napisao(la):
Kako bi tema bila sto preglednija, molimo vas da ne citirate postove koji sadrze slike!

svaka cast majstore! imas jedan veliki + od mene... stavrno si profesionalac!;)

a Erole.. jesu mocne obe, tvoja sa zelenim felama, i moja sa zlatnim... trebali bih ih nekad uslikat zajedno!:icon_smile:
 
Član
RE: Idemo ponovo ;)Fiat Tempra/Coupe,2xHonda CivicFiat Tipo,Alfa 147,Ford Focus RS sedan,VW Bora cope,Mercedes Sprinter

de jednu sivu cvrku, sa crnim lajsnama i crnom maskom bez znaka, sa BBS RS i u podu...:D :D :D :D

da je odmah okacim u sobu...:D
 
Član
RE: Idemo ponovo ;)Fiat Tempra/Coupe,2xHonda CivicFiat Tipo,Alfa 147,Ford Focus RS sedan,VW Bora cope,Mercedes Sprinter

Svakim novim radom sam sve vise pozitivno iznenadjen ;) svaka ti cast za ovo :cool:

Ak bude gdje kakvo takmicenje prijavljujemo te odmah :icon_smile:

Uradi i stila u nekom german stayl fazonu kad nadjes vremena :D:cool:
 
Član
RE: Idemo ponovo ;)Fiat Tempra/Coupe,2xHonda CivicFiat Tipo,Alfa 147,Ford Focus RS sedan,VW Bora cope,Mercedes Sprinter

jao Djordje covjece pa kralj si! jao ne znam da li te vise mrzim ili volim, ovo je perverzija, ovo je strasno :) hvala ti puno na ovome :) pa vidi detalja, cak i coupe retrovizori aaa :)

de ako mognes proslijedi mi sliku u original dimenziji da je pohranim na sigurno na disku :)
 
RE: Idemo ponovo ;)Fiat Tempra/Coupe,2xHonda CivicFiat Tipo,Alfa 147,Ford Focus RS sedan,VW Bora cope,Mercedes Sprinter

svaka cast za ove radove drug
hehe ti na papiru trizex na limu :) dobra kombinacija
 
Član
RE: Idemo ponovo ;)Fiat Tempra/Coupe,2xHonda CivicFiat Tipo,Alfa 147,Ford Focus RS sedan,VW Bora cope,Mercedes Sprinter

ne mogu da se nagledam ove slike majke mi, pa stvarno sam fasciniran
 
Član
RE: Idemo ponovo ;)Fiat Tempra/Coupe,2xHonda CivicFiat Tipo,Alfa 147,Ford Focus RS sedan,VW Bora cope,Mercedes Sprinter

tempra je sex, ovako nesto pretvoriti u projekat je prava stvar;)
 
Legend
RE: Idemo ponovo ;)Fiat Tempra/Coupe,2xHonda CivicFiat Tipo,Alfa 147,Ford Focus RS sedan,VW Bora cope,Mercedes Sprinter

jao tempre covjece:icon_eek:

triza,alena za rukicu,i skini sebi coupe front :icon_biggrin:
 
Član
RE: Idemo ponovo ;)Fiat Tempra/Coupe,2xHonda CivicFiat Tipo,Alfa 147,Ford Focus RS sedan,VW Bora cope,Mercedes Sprinter

Drug mozes li mi uraditi fiat stila kao sto je ovaj moj sa avatara...unaprijed zahvalan!? :)
 
Top