Idemo ponovo ;)Porsche new 959 ,Mercedes CLS cabrio ,BMW e30,Fiat Stilo,VW Golf 3 door Variant,Fiat

Idemo ponovo ;)Porsche new 959 ,Mercedes CLS cabrio ,BMW e30,Fiat Stilo,VW Golf 3 door Variant,Fiat

Član
RE: Idemo ponovo ;)Mercedes Sprinter 63AMG,VW Jetta II cabrio, RR Phantom shooting brake ,Peugeot LCZ ,Lancia Prisma HF

OggyBoy je napisao(la):
Đorđe, idi negdje traži kakvog doktora, stvarno nisi normalan!:cool:

Svaka ti dala!:cool:

;););)
 
Član
RE: Idemo ponovo ;)Mercedes Sprinter 63AMG,VW Jetta II cabrio, RR Phantom shooting brake ,Peugeot LCZ ,Lancia Prisma HF

Trazi sponzore i otvaraj BCC - Balkan Coast Customs :icon_smile:
 
Član
RE: Idemo ponovo ;)Mercedes Sprinter 63AMG,VW Jetta II cabrio, RR Phantom shooting brake ,Peugeot LCZ ,Lancia Prisma HF

Ovaj Sprinter ti je fkt. premocno odradjen svaka ti cast :cool::cool:
 
Član
RE: Idemo ponovo ;)Mercedes Sprinter 63AMG,VW Jetta II cabrio, RR Phantom shooting brake ,Peugeot LCZ ,Lancia Prisma HF

74331_1716138391608_1482678180_1799912_297035_n.jpg

Ford Focus RS sedan





149855_1734275645028_1482678180_1832985_5795334_n.jpg

VW Bora coupe
 
RE: Idemo ponovo ;)Ford Focus RS sedan,VW Bora cope,Mercedes Sprinter 63AMG,VW Jetta II cabrio, RR Phantom shooting brak

Vidio sam temu ranije,al sam konto da se radi o PS radovima kojih sam se nagledo i previse, tako da sam je vazda ignorisao,al evo dosadno mi bi pa otvaram svasta sto inace izbjegavam i bome,iznenadi me, nema sta, svaka cast cojece i ja se slazem da bi trebo bar jedan rad da se zadas ono pravo par dana ,cisto da sam sebe izazoves, koliko zapravo dobar rad mozes uradit ;) neka to bude recimo Honda mog avatara :D
 
Član
RE: Idemo ponovo ;)Ford Focus RS sedan,VW Bora cope,Mercedes Sprinter 63AMG,VW Jetta II cabrio, RR Phantom shooting brak

odlicni radovi

de jednog peticara golfonju :lol:
 
Početnik
RE: Idemo ponovo ;)Ford Focus RS sedan,VW Bora cope,Mercedes Sprinter 63AMG,VW Jetta II cabrio, RR Phantom shooting brak

lancia kappa i sprinter su po meni najbolji tvoji radovi,,,,od pocetka pa do zadnjeg se vidi koliko si napredovao,nezz sa kakvom opremom(flomasteri,bojice....)radis nezz jel profi ili obicna ali vidim da pokusavas da bude sto realisticnije u cemu i uspijevas,svidja mi se sto interijeru posvecujes paznju,sjedista i sl,,,,svaka ti cast trebao bi se oprobati u kakvom natjecanju ako uopste postoji jer ti bi svoj dar mogao dobro unovcit,,,,,svaka ti cast jos jedno,,,,+ od mene
 
Super Moderator
RE: Idemo ponovo ;)Ford Focus RS sedan,VW Bora cope,Mercedes Sprinter 63AMG,VW Jetta II cabrio, RR Phantom shooting brak

a jesu dobri crtezi brate.... svaka cast ;)

Hajd probaj jedan motor nacrtat kad budes imao vremena :D
 
Član
RE: Idemo ponovo ;)Ford Focus RS sedan,VW Bora cope,Mercedes Sprinter 63AMG,VW Jetta II cabrio, RR Phantom shooting brak

svaka ti cast drug,Bora je vrh;)
 
Član
RE: Idemo ponovo ;)Ford Focus RS sedan,VW Bora cope,Mercedes Sprinter 63AMG,VW Jetta II cabrio, RR Phantom shooting brak

fuullll druze !
 
Član
RE: Idemo ponovo ;)Ford Focus RS sedan,VW Bora cope,Mercedes Sprinter 63AMG,VW Jetta II cabrio, RR Phantom shooting brak

@Poslao Knezho - 25-11-2010 03:19 PM
Trazi sponzore i otvaraj BCC - Balkan Coast Customs Icon_smile
;););)

@Poslao erol_brcak - Juče 04:53 AM
Vidio sam temu ranije,al sam konto da se radi o PS radovima kojih sam se nagledo i previse, tako da sam je vazda ignorisao,al evo dosadno mi bi pa otvaram svasta sto inace izbjegavam i bome,iznenadi me, nema sta, svaka cast cojece i ja se slazem da bi trebo bar jedan rad da se zadas ono pravo par dana ,cisto da sam sebe izazoves, koliko zapravo dobar rad mozes uradit Wink neka to bude recimo Honda mog avatara Icon_mrgreen
Hvala druže,biće nešto;)

Sarajlic je napisao(la):
lancia kappa i sprinter su po meni najbolji tvoji radovi,,,,od pocetka pa do zadnjeg se vidi koliko si napredovao,nezz sa kakvom opremom(flomasteri,bojice....)radis nezz jel profi ili obicna ali vidim da pokusavas da bude sto realisticnije u cemu i uspijevas,svidja mi se sto interijeru posvecujes paznju,sjedista i sl,,,,svaka ti cast trebao bi se oprobati u kakvom natjecanju ako uopste postoji jer ti bi svoj dar mogao dobro unovcit,,,,,svaka ti cast jos jedno,,,,+ od mene
Hvala druže ;)
Oprema je potpuno amaterska ,znači sve što se može uzeti u Interexu :lol:

I svima ostalima hvala puno;);););)
Evo još koja
149504_1738865599774_1482678180_1843181_6821751_n.jpg

Fiat Tipo/Coupe

75304_1716138671615_1482678180_1799913_6943085_n.jpg

Alfa 147/159
 
Član
RE: Idemo ponovo ;)Fiat Tipo,Alfa 147,Ford Focus RS sedan,VW Bora cope,Mercedes Sprinter 63AMG,VW Jetta II cabrio, RR Ph

Samo tako nastavi radovi su fenomenalni i sviđa mi se što nisi privržen jednom modelu,marki automobila nego si svestran.Imam jednog prijatelja takođe ima talenta u crtanju ali radi samo bmw većinom 3 najčešće *kockice*

ps ovaj tipo/kupe je premoćan
 
Član
RE: Idemo ponovo ;)Fiat Tipo,Alfa 147,Ford Focus RS sedan,VW Bora cope,Mercedes Sprinter 63AMG,VW Jetta II cabrio, RR Ph

jao tipo/coupe ti je bruka, haman da cu morati da maznem od duloxa haubu-farove/branik da vidim kako bi stojalo na tempri aaaa :)
 
RE: Idemo ponovo ;)Fiat Tipo,Alfa 147,Ford Focus RS sedan,VW Bora cope,Mercedes Sprinter 63AMG,VW Jetta II cabrio, RR Ph

prelijepi crtezi, i meni se svidio tipo/coupe
 
Član
RE: Idemo ponovo ;)Fiat Tipo,Alfa 147,Ford Focus RS sedan,VW Bora cope,Mercedes Sprinter 63AMG,VW Jetta II cabrio, RR Ph

Hvala ljudi;)


trizex je napisao(la):
jao tipo/coupe ti je bruka, haman da cu morati da maznem od duloxa haubu-farove/branik da vidim kako bi stojalo na tempri aaaa :)
Vjerovatno bi se to i moglo upasovat ,jer Coupe i jest napravljen na Tipo/Tempra osnovi.
Samo bi se hauba morala prekrajat u zadnjem dijelu ,da se lijepo uklopi a i vezni lim napred i krakovi bi se trebali prekrajat .
Ali uz dosta truda i umješnosti moglo bi se izvesti ,tebi bar to nije problem,ako je uklopljena Alfa što nebi i Coupe
Probaću nacrtat i Tempru da vidim kako bi to stajalo.
 
Top