Ide li ko iz Tuzle/Srebrenika/Živinica u Sarajevo na AUTOSHOW

Ide li ko iz Tuzle/Srebrenika/Živinica u Sarajevo na AUTOSHOW

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Potrebna mi je usluga nekog clana koji će ići na autoshow u Sarajevu.
da povuče masku bez znaka do člana " COL3 " koji će takođe bit na tom show-u

http://www.bhtuning.com/maska-bez-znaka-za-golf-5-t-87436.html
 
Član
kad smo vec kod sarajeva,ima li neko slucajno da ide u ponedjeljak za sarajevo i da se vraca isti dan treba mi prijevoz da se ne zezam sa busevima?
 
tictac je napisao(la):
kad smo vec kod sarajeva,ima li neko slucajno da ide u ponedjeljak za sarajevo i da se vraca isti dan treba mi prijevoz da se ne zezam sa busevima?

idem ja druze al nisam siguran 100% hocul u ponedjeljak ili utorak al jedan dan od ta 2 idem sigurno..a znacu za vikend koji tacno dan idem pa ako mogu pomoc tu sam...
 
Član
daj jaro sto nisi iso malo i na autoshow u sarajevu kad bude, fino je tu otic svasta ces vidjet :D
 
Član
vlado_jaje80 je napisao(la):
tictac je napisao(la):
kad smo vec kod sarajeva,ima li neko slucajno da ide u ponedjeljak za sarajevo i da se vraca isti dan treba mi prijevoz da se ne zezam sa busevima?

idem ja druze al nisam siguran 100% hocul u ponedjeljak ili utorak al jedan dan od ta 2 idem sigurno..a znacu za vikend koji tacno dan idem pa ako mogu pomoc tu sam...

poslo sam ti pp
 
Član
tictac je napisao(la):
vlado_jaje80 je napisao(la):
tictac je napisao(la):
kad smo vec kod sarajeva,ima li neko slucajno da ide u ponedjeljak za sarajevo i da se vraca isti dan treba mi prijevoz da se ne zezam sa busevima?

idem ja druze al nisam siguran 100% hocul u ponedjeljak ili utorak al jedan dan od ta 2 idem sigurno..a znacu za vikend koji tacno dan idem pa ako mogu pomoc tu sam...

poslo sam ti pp

idem i ja u nedjelju ujutro, isti dan se vracam oko 13 h ;)
 
Član
Nemojte čovjeka ženi se uskoro pa je u brigama još i šverc valja stići uz to :D

Imaš tu negdje na forumu temu za taj show u sarajevu sad je u nedjelju ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top