How low can you go?

How low can you go?

Legend
specialno za ljubitelje japanaca....

5342257830_f1d4a43f24_o.jpg


5342257542_cba01a7d33_o.jpg


5342257450_d972a45931_o.jpg


5342256898_2bc5a11ddc_o.jpg


5341646245_79f8acd27c_o.jpg


5342257232_92112459cf_o.jpg


5341645895_98400e7180_o.jpg
 
Ooooooooj Enese, pa ljubim te brate, znas da sam reko da cu prec na ovog Civica kad se ozenim, nista accord karavan, civic aerodeck i sl, ovo je da ostanes oldskul i kad se ozenis i dobijes brdo djece :cool::cool:
 
Legend
erol_brcak je napisao(la):
Ooooooooj Enese, pa ljubim te brate, znas da sam reko da cu prec na ovog Civica kad se ozenim, nista accord karavan, civic aerodeck i sl, ovo je da ostanes oldskul i kad se ozenis i dobijes brdo djece :cool::cool:

heheheh e u tu svrhu definitivno mjesto/oldschool/uzivanje i ljepota od auta
meni se nenormalno svidja,zato sam ga i ubacio da se vi japanci pogotovo najezite :cool:
 
enesss je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
Ooooooooj Enese, pa ljubim te brate, znas da sam reko da cu prec na ovog Civica kad se ozenim, nista accord karavan, civic aerodeck i sl, ovo je da ostanes oldskul i kad se ozenis i dobijes brdo djece :cool::cool:

heheheh e u tu svrhu definitivno mjesto/oldschool/uzivanje i ljepota od auta
meni se nenormalno svidja,zato sam ga i ubacio da se vi japanci pogotovo najezite :cool:

Cudno mi je da ti se svidja, s obzirom da ovo auto smatraju pravo ruznim, bar ono u stock izdanju. I mene je fabricki poruzna, al ovako kad se zakuca prejaka, swap k20, djecu natrpam i picimo na more :cool:
 
Legend
erol_brcak je napisao(la):
enesss je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
Ooooooooj Enese, pa ljubim te brate, znas da sam reko da cu prec na ovog Civica kad se ozenim, nista accord karavan, civic aerodeck i sl, ovo je da ostanes oldskul i kad se ozenis i dobijes brdo djece :cool::cool:

heheheh e u tu svrhu definitivno mjesto/oldschool/uzivanje i ljepota od auta
meni se nenormalno svidja,zato sam ga i ubacio da se vi japanci pogotovo najezite :cool:

Cudno mi je da ti se svidja, s obzirom da ovo auto smatraju pravo ruznim, bar ono u stock izdanju. I mene je fabricki poruzna, al ovako kad se zakuca prejaka, swap k20, djecu natrpam i picimo na more :cool:

ja inace volim vw , i za mene je naj bolji
ali definitivno nisam od onih da blatim druge proizvodjace,sve sto je dobro odradjeno , mislim na opcenito ovakav tip tuning-a , ..... sve kod mene prolazi i sva ova auta bih rado primio na poklon heheheh :D

jeste sto kazes da je pravo ruzan .....ali pogledaj sta uradise i kako auto izgleda....fakat BOLESNO !!
a ajd druze sta znas sta te ceka.....mozda aBd budes imao i jednog racer-a , a jednog ovakvog samo za family ;)
 
Top