Honda CRX mk1

Honda CRX mk1

Član
RE: CRX mk1

Problem s paljenjem !

Znaci, kad ugasim auto, sacekam nekih 2-3 minute, dodam kontakt, cekam da pumpa odradi "bzzzzz", zaverglam...i verglam...i nista, ne pali. Opet sacekam odredjeno vrijeme, opet kontakt, pumpa se ne cuje jer je vec povukla gorivo, zaverglam, opet isto ! Kad ugasim i ostavim da stoji nekih 20-30 minuta, upali, ali nekad izgubi broj obrtaja na 400-500 na 3-4 sekunde i tek onda podize uz neko nazovimo blago trzanje !

Kad pokusam pogurat i upalit odmah nakon gasenja, odmah pali...

Problem je u/sa... ? :icon_confused:

Hvala ;)
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Ma ja sam siguran da je to taj problme koji je Cucic imao prosle zime, pitaj njega ba najbolje.

Da nije relej pumpe za gorivo,znas da si govorio daje im je to mana a i ovaj sivcev opis mi lici na taj problem.
 
Član
RE: CRX mk1

zovite_sivac je napisao(la):
Problem s paljenjem !

Znaci, kad ugasim auto, sacekam nekih 2-3 minute, dodam kontakt, cekam da pumpa odradi "bzzzzz", zaverglam...i verglam...i nista, ne pali. Opet sacekam odredjeno vrijeme, opet kontakt, pumpa se ne cuje jer je vec povukla gorivo, zaverglam, opet isto ! Kad ugasim i ostavim da stoji nekih 20-30 minuta, upali, ali nekad izgubi broj obrtaja na 400-500 na 3-4 sekunde i tek onda podize uz neko nazovimo blago trzanje !

Kad pokusam pogurat i upalit odmah nakon gasenja, odmah pali...

Problem je u/sa... ? :icon_confused:

Hvala ;)

pumpa ti se svaki put mora cuti kada das kontakt sumaljam na relej dovezi to da rijesimo ako imas vremena jer ti je se to vec desavala cini mi se
 
Član
ne nuzno..evo recimo kod mene je isto fazon ak se prvi put cuje zujanje..drugi put se ne cuje:) a sad eb ga..mozda je kod honde drugaciji fazon...a nis nadam se da cete rijesiti kvar brzo i bezbolno;)
 
Član
Pumpa ne mora da odradi i drugo "povlacenje goriva" ako nakon 2 minute opet dodam kontakt, vec od ranije je povukla gorivo i treba dosta vremena da ga vrati nazad u rezervar ako se ne pali.

Evo recimo veceras sam 2-3 puta palio auto nedugo nakon gasenja i nije bilo nikakvih problema, sve regularno...fakat ne znam koji djavo smeta :/

Esmire, Vlado, koliko mozete bit sigurni u taj relej da je do njega ?
 
Član
zovite_sivac je napisao(la):
Pumpa ne mora da odradi i drugo "povlacenje goriva" ako nakon 2 minute opet dodam kontakt, vec od ranije je povukla gorivo i treba dosta vremena da ga vrati nazad u rezervar ako se ne pali.

Evo recimo veceras sam 2-3 puta palio auto nedugo nakon gasenja i nije bilo nikakvih problema, sve regularno...fakat ne znam koji djavo smeta :/

Esmire, Vlado, koliko mozete bit sigurni u taj relej da je do njega ?

svaki put kada das kontakt mora se cuti pumpa ako se necuje nesto nevalja i povlacenje goriva ne uvijek ti ostaje jedna kolicina goriva samo pumpa pomogne da imas jos vise a sta bi moglo da bude to je 1000 opcija al samo je jedan kvar ovako je skoro nemoguce da se rijesi :spam:
 
Član
Esmir_crx je napisao(la):
zovite_sivac je napisao(la):
Pumpa ne mora da odradi i drugo "povlacenje goriva" ako nakon 2 minute opet dodam kontakt, vec od ranije je povukla gorivo i treba dosta vremena da ga vrati nazad u rezervar ako se ne pali.

Evo recimo veceras sam 2-3 puta palio auto nedugo nakon gasenja i nije bilo nikakvih problema, sve regularno...fakat ne znam koji djavo smeta :/

Esmire, Vlado, koliko mozete bit sigurni u taj relej da je do njega ?

svaki put kada das kontakt mora se cuti pumpa ako se necuje nesto nevalja i povlacenje goriva ne uvijek ti ostaje jedna kolicina goriva samo pumpa pomogne da imas jos vise a sta bi moglo da bude to je 1000 opcija al samo je jedan kvar ovako je skoro nemoguce da se rijesi :spam:

Jbg, ne znam fakat...Od kad je kod mene, nikad nije dva puta povlacila u kratkom roku kad dodam kontakt. Uglavnom, planiro sam poslije nove godine naletit do tebe da mi odradis nesto, pa cemo i to pogledat !

Samo da kriza prodje, duzan sam i Bogu i narodu, ooo-tac ga jebo ! :)
 
Član
Cisto da okacim koju sliku, da ne ubijem temu tako rano ! :icon_smile:

Inace, opet udario Hondu, bit ce kasnije slike dok mi lik vrati telefon, nisam im'o pare da mu odmah isplatim stetu. :lol::lol:
Ozvucenje od 400W, da je jace ne bi valjalo !

image0293h.jpg


Jutro poslije nove godine. Ja i Role sami po gradu kruzamo. :icon_smile:

image0487k.jpg


Na zadnjem sjedistu moga auta. :lol: :cool:

image0294.jpg
 
Član
Šta radiš sa tom hondom više, sad i bez telefona ostade :icon_biggrin:
P.S.Ne vide se slike...
 
Član
dellas je napisao(la):
Šta radiš sa tom hondom više, sad i bez telefona ostade :icon_biggrin:
P.S.Ne vide se slike...

Popravio!
Ne pitaj druze sta radim...jedini ja na ovom forumu predstavljam "downgrade" svog auta...sav normalan svijet pise o poboljsanjima i pozitivnim radovima samo kod mene ide prema dole ! :lol:
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Sta te briga, ti si poseban :)

Dje slag na zadnjem sjedistu tvoga auta :lol:

Slikat cemo i slag i sprejeve i spojler u gepeku, cim vratim telefon ! ;)

Zaboravio sam vam rec da mi je moj najbolji jaran odvalio i spojler ( trebo pogurat da upali, pa se momak zavalio zajedno sa spojlerom preko zadnje sajbe kad je ovaj popustio pod silom od 90kg ), tako da ga sad vucem po gepeku vazda nabacano preko sprejeva za farbanje branika, vezica za blatobran, komada plastike od pozicije...izmedju ostalog tu se zadesio i slag...tuga brate ! :icon_cry:

Brige ugasim pjesmom, cekam ljeto da ga radim kako treba. :cool:
 
Član
a sto tebe hoce... aj bit ce bolje, ako ne bude gore :icon_smile:

a koji ste frikovi, cuj vozali se za novu, svasta :D
 
Član
Krenulo me Limpi pravo, al dok sam ziv i zdrav, sve udure ! :icon_smile:

Odoh danas sa Roletom skinut branik i namontirat opet, spao sa nosaca kad sam udario u covjeka...valja ispravljat malo lima, opet zabusit rupice za vezice...ovo s vezicama prejako. :cool:
 
Top