Honda Civic Proect

Honda Civic Proect

Član
svaka cast sve sam pregledao svidja mi se honda ja sam isto tako kontao crni krov i haubu samo joj felge stavi i to je to kako je nisam vidjao u gradacu moj rodjak radi u bf mobile servisu telefona jos jednom honda ti je vrh jesi li nasao motor?jesi li gledao u zabarima kod stevana on ti ima te japance evo ti broj pa pitaj 054 875 155
 
Član
mazda-boy je napisao(la):
svaka cast sve sam pregledao svidja mi se honda ja sam isto tako kontao crni krov i haubu samo joj felge stavi i to je to kako je nisam vidjao u gradacu moj rodjak radi u bf mobile servisu telefona jos jednom honda ti je vrh jesi li nasao motor?jesi li gledao u zabarima kod stevana on ti ima te japance evo ti broj pa pitaj 054 875 155

a ja sam tako htio i to sam uradio kako sam zamislio imam ja broj od stevana bio sam nekoliko puta kod njega nema on motor kakav meni treba inace uzeo sam jos jednog ovakvog civica stranca pa cu na njemu vrsiti POKUSNE KUNICE sa motorima i onda cu ako bude sve stimalo ugraditi u ovaj civic inace mi je zelja naci vtec masinu da ubacim al je nema u bosni tako da moram traziti vani al cekam da se uljepsa vrijeme pa onda picim sa radovima polako pozdrav
 
super ti izgleda Hondica:D
bas je ljepo vidjet da ima sve vise i vise hondica po bosanskim putevima:cool:
a to auto je stvoreno za K20 Motor hehe
 
Član
aNeL_FaNaTiC je napisao(la):
super ti izgleda Hondica:D
bas je ljepo vidjet da ima sve vise i vise hondica po bosanskim putevima:cool:
a to auto je stvoreno za K20 Motor hehe

nema nas bas puno al zato smo vjerni svojim autima :123::123::123::123::123::123:

Trozic je napisao(la):
honda power :cool:
ja sam vozo civic mk5 sa 90 konja leti :123:

da bas cudno auto ti civici sa 90 konja idu ko ludi inace ce poderati dosta svojih vrsnjaka sa isim konjima npr vw ili opela malo cudno ali istinito inace sam trazio taj motor od 90 konja al nisam mogo naci uzeo sam sta sam nasao al vrijeme ce svojke pokazati ako bogda i boze zdravlja bit ce neka masina od najmanje 160 konja :)
 
Član
EJ2 je napisao(la):
VR6Boki je napisao(la):
Znas li da neko prodaje ovakvu Hondu? Al bas ovu petu generaciju...

EDIT: nije cetvrta, nego peta, upravu si, jednu sam ja glupan preskocio, jbg

a druze ako hoces slucajno 16-ke felge sa ZIMSKIM gumama javi se, jer ja hocu vratiti 15-ke na svoju

evo slika ovdje: http://www.bhtuning.com/attachment.php?aid=13042

i svaka ti cast na poduhvatu, vjerujem da te zeza sto kod nas nema nekog izbora sto se tice dijelova

pozdrav

ma ima dijelova mogu skoro sve nabaviti samo je problem sto se moralo cekat a ja nisam imo strpljenja oko tih spojlera i plastika :)

HoNdA_CiViC_ je napisao(la):
dobra honda ;)



djesi je nabavio :icon_smile:

hvala kolega ma nabavio sam je sa velikim mukama nemozes je naci skoro pa i ko crx-a mozda i teze jer ako ima znas vec ili je nece prodat ili bubne cijenu koja nema veze sa stvarnoscu zato sto jednostavno ljudi nece prodati PREZADOVOLJNI SU sa autom inace ja sam uzeo u Orsaju sad u Gradaccu imaju trenutno dvije ovakve :)
 
Član
juce sam otjero majstoru kola pa je se malo radilo uradjenjo sledece:

1.Kugle donje
2.lijeva spona
3.lijeva karajnica
4.dotegnuta letva volana
5.prednje disk plocice
6.ociscenj karburator i nastelovan

ima jos par sitnica kada budem bio sa vremenom uradim i to ovako sve moram voziti majstoru al sta ces moraju i oni zivit ;);););)
 
Jarane extra honda....volio bi i ja sebi jednu nac :D
Super sve samo malo ova zadnja karambolka se ne slaze sa autom ali moze proci...
Kad ce felge bit????
:icon_smile:
 
Član
Samir_GTi_16v je napisao(la):
Jarane extra honda....volio bi i ja sebi jednu nac :D
Super sve samo malo ova zadnja karambolka se ne slaze sa autom ali moze proci...
Kad ce felge bit????
:icon_smile:

hvala druze vjeruj u sebe i naces samo polako ja nisam ni sanjo nekad da cu je imati al eto sve vremenom dodje treba strpljenja i para al polako doce i to vjeruj mi a sto se tice karambolke nisam imo izbora pa sam uzeo tu tako je kako je za sad al vec sam reko da na ovome nece ostati imam neke druge planove i najvjrevotanije da ce to sve biti skinuto sa honde i vraceno u stock verziju sa jacim motorom felge ce biti uskoro pozdrav
 
Član
kaže moj stari uvjek ga pitali kako može nako poteganti civic kad pretiče a 90 konja :lol:
da mogu uzeo bi sebi sedana mk5, meni nije problem nabaviti al ne radim :icon_sad:
 
Član
EJ2 je napisao(la):
oooo pa ti imas i klimu :cool:

da da kolega nadam se da ne zavidis :icon_eek::icon_eek::icon_eek: ahahaha sala mala

Trozic je napisao(la):
kaže moj stari uvjek ga pitali kako može nako poteganti civic kad pretiče a 90 konja :lol:
da mogu uzeo bi sebi sedana mk5, meni nije problem nabaviti al ne radim :icon_sad:

samo vrijeme i pare kolega doce to sve na svoje vjeruj mi vidim da si u postovima sponjinjo da si imo pa zato onda gubiti nadu?
 
ja iz nekog razloga ne mogu da vidim slike, al vidio sam je u zivo, jos pogotovo s prijeda i iz dolazeceg pravca... sta da kazem- pojava

niska, siroka, ksenoni, 2 boje ..... preopasno- opasno !!!

hahahahaha

extra pos_o brate moj !!!:cool::cool::cool::cool:
 
Top