Honda Civic Proect

Honda Civic Proect

Član
ljubi majka je napisao(la):
ja iz nekog razloga ne mogu da vidim slike, al vidio sam je u zivo, jos pogotovo s prijeda i iz dolazeceg pravca... sta da kazem- pojava

niska, siroka, ksenoni, 2 boje ..... preopasno- opasno !!!

hahahahaha

extra pos_o brate moj !!!:cool::cool::cool::cool:
da i ja nemogu da vidim slike stvarno neznam sta je:icon_question::icon_question::icon_question::icon_question:
 
Član
MATADOX je napisao(la):
Svaka cast...mislim da ti andrej zavidi :icon_biggrin: ...samo polako ;)
ma nema potrebe da zavidi zelim mu da je sto prije kupi ako ima zelju ;);) i da kad si se vec javio prije nekih mjesec ili dva cini mi se da sam vidio tvoju masinu ispred benzinske pumpe Braca Mujic radio sam nekih mjesec dana u sarajevu al dok sam ja siso sa sprata ti se negdje izgubi cini mi se da je bio i neki golf 3 al nisam siguran pozzzz
 
svaka cast za auto, prelijep je, uskoro cu i ja preci na dobri stari japan, a onaj golf 3 je bio moj onda na mujicu, pozzzzzz
 
Član
evo radim neke "male promjene"na motoru umjesto 1.3 ide 1.5 sa 100 ps trenutno.Uskoro dolazi i turbina t-3 o tome cemo naknadno dok se vrate stari dugovi evo neke slicice tek je se pocelo :cool::cool::cool:
 
Član
evo i slike prekinule su me vremenske nepogode i prvomajski praznik uskoro nastavljam sa radovima :icon_eek::icon_eek::icon_eek:
 
Član
izvadjen motor danas bi mogo biti ubacen i drugi ako ne bude nekih vecih problema :icon_confused::icon_confused::icon_confused::icon_confused:
 
Kad si vec toliko posla sebi nasao, sto nisi nasao neki malo jaci motor pa ubacio od toga koji je 1.5 100 ks kako ti rece???
 
Top