Honda Civic EP2 LOCK!!!

Honda Civic EP2 LOCK!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Honda Civic EP2

Da je meni samo da se ovo izvede... a reci cu vam za koliko se prodaje ta azdaja... kada sve bude na cesti aBd..
bice onda krugova...;)
 
Član
RE: Honda Civic EP2

PRODAJEM HONDU, poslije cu objaviti oglas. Ako ima zainteresovanih...

HITNO JE!!!! Cijena po dogovoru...
 
Legend
RE: Honda Civic EP2

koji od ona dva sto si mi govorio, veci ili manji :icon_smile::icon_question:

aha, vidjoh motor, sve mi je jasno :D
das djir ? :lol:
 
Član
RE: Honda Civic EP2

neka neka da se pokaze sta je Nsx ima sam priliku da je provozam na honda mett u to je nevjerovatno auto zaista sam ostao zacudjen nekim stvarima.A kada smo vec kod kod toga da ti javim da ima Honda meet u Pozegi 26.09 pa ako si zainteresovan ima jos par interesanata koji bi isli tamo bice ponovo i Nsx i preko 30 Hondi eto pa se cujemo pozdrav
 
Član
RE: Honda Civic EP2

Idemo dalje, mijenja se mjenjac, ide od jace honde... jer kako kaze majstor, momacki je vozas...

Poslije toga vjerovatno idu neke felge, i presvlake iz Gratexa ( starom su na Volvu fantasticno uradili ) i najvjerovatnije sve to ide u crvenu boju, pa i tapacirung i pod...

Trenutno dok je kod majstora, vozim Lagunu 2,2 dci tiptronik i lagano pusem sa ceste...:icon_smile:

Sad kad se napravi podloga dobra, idemo na mozda neki chip ili turbo setup...
 
Legend
RE: Honda Civic EP2

odlicno, svidja mi se sto si krenuo od mjenjaca, ja znam da ces ti nju chipat, to je neminovno ;);)
 
Član
RE: Honda Civic EP2

@erol

ma kakav tr.. to je vec prevelika investicija a za te pare mogu uvesti nsx-a uz boziju pomoc...:icon_smile:

@nOkE

Ma polako cemo sad krenuti pa cemo vidjeti sta dalje... bitno je napraviti dobru podlogu za jacanje masine..

@olensoner

budem postavio...
 
Član
RE: Honda Civic EP2

Aditas je napisao(la):
Idemo dalje, mijenja se mjenjac, ide od jace honde... jer kako kaze majstor, momacki je vozas...

Poslije toga vjerovatno idu neke felge, i presvlake iz Gratexa ( starom su na Volvu fantasticno uradili ) i najvjerovatnije sve to ide u crvenu boju, pa i tapacirung i pod...

Trenutno dok je kod majstora, vozim Lagunu 2,2 dci tiptronik i lagano pusem sa ceste...:icon_smile:

Sad kad se napravi podloga dobra, idemo na mozda neki chip ili turbo setup...



oho,fini planovi.. skroz drugo ce auto biti;)
 
RE: Honda Civic EP2

Jeste prevelika,ali imao bi raketu i pol,najboljeg TR-a od svih Civica,ali oki tvoja lova ;)

I ovo ce biti dobro pravo,samo sta mislis da kupis TR-ov motor :D:D
 
Član
RE: Honda Civic EP2

Onda bih morao mijenjati podvozje i kocnice itd. i onda ulaganjima nikad kraja...
kazem ti.. jos malo da odcejfim ovu hondu i ide nesto punnnooo brze..
 
RE: Honda Civic EP2

Hehe,znam ba,ajd dzast brejking jor bolz :D

Nista,dosta spama,nek je sa srecom,turbo je dobar pocetak,isto ko da si i kupio novo auto :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top