Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Član
Felge su bolesno dobro ispale! Svaka cast samo naprijed! Ovo ce da bude najljepsi civic u bosanaca! ;)
 
Legend
sto se felgi tice , bolje ne moze , jos u pod i to je to ............. hoce li nagiba biti , posto pratis amere u bolestinama :cool:
 
erol_brcak je napisao(la):
Pa logika, manje vibracije lima, manje sto ameri kazu "road noise", ljepsi zvuk mjuze, cisci, dublji bas, a sto se toplotne izolacije tice to ne znam.

Sto se tice zatvaranja vrata ko u golfa, pa naravno kad nisu ustimana vrata i kad je skinut tapacirung, skinute rucke, sajle vise, udaraju od lim, lajsna na vratima se odlijepila pa i ona klepece. Nis se ti Zlaja meni ne brini ;)

I da, Lastovcic je custom made bas za Civica/CRX-a

vala kolko para potrosi na gluposti tipa naljepnica mogo sam ti ja prodat cestit auspuh kakav niko na balkanu nema, a ne te gluposti ko Lastovcic za kog nidje sem na balkanu nisu culi...a vjerujem da si u njega bar 150platio...
 
Član
Dugo već pratim tvoj rad i garažu.......Svaka čast na ovako pedantom radu,unikatno nema šta, imaš nešto Džapaniz u krvi:D

Samo tako nastavi svaka cast;);)
 
Faja, Lastovic ful inox, od srednjeg do kraja za 50 marki. Ti svoj Mohr cijenis kolko ono, 400 maraka, plus ne svidja mi se taj lonac, dva izlaza, fi ko od sulenara, jedino kad bi ga preradio na jedan izlaz i smanjio fi, onda bi razmislio, al to je trenutno punu uloganja, nekad mozda ;)

Enes, naravno da ce bit nagiba, cura mi je kupila prije 2 mjeseca zadnji D2 camber kit :cool:

Sto se haube tice, evo zavrsio sam je, s tim da je sa barberijem bilo nekih komlikacija, folija jebacina za zalijepit, pa ce slike bit sutra kad popravim tih par sitnica i postavim na auto za probu, sve u svemu, bice malo greskica vidljvih izbliza, al nista strasno, imam neke ideje kako da od zajeba napravim foru ;)
al eno slike u "projektu" kako sam iznutra uradio, to je ispalo bez greske i sminka je prava :)
 

OmO

Član
Super je ispalo, a jesi lijepio sticker po sticker ili si onako isprintano sve odjednom ?
Aj ranije slikaj tu haubu :D
 
Ma isprintano, al sam se pokajao sto nisam svoj file radio, nego uzeo od lika gotov :( sranje, ponavljao se puno, nisam znao dok mi nije doslo u ruke

mozda se nekad nakanim da mi Darko GT (jer radi u stampariji) uradi moj file pa dodatno polijepim, al kasnije nekad, uglavnom sminkica je prava, eh kad ga patosiram, nakosim polirane tockove i otvorim haubu, rasklopim stolicu, sjednem, rakiju kraj sebe i uzivam u plodovima rada :D :lol:
 
Top