Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Član
@boki eee bas to, drug uradio volan s njom, ma ne mogu se nagledati kako dobro izgleda, privlaci naprosto :)
@erol da da, e dobro da znam da ne radim onda volan ako se odlucim....mislio sam da je postojanija jbg.....pitam se kako ce izdrzati kod ovog mog na sjedistima, bas cu obratiti paznju.....
 
Član
Da erole i ja sam citao tu temu gdje je to lik napisao, ova koju sam ja vidio je malo "cupavija" od te tvoje, valjda je to prava.

Za trajnost fakat ne znam, ti ces to najbolje vidjeti sad, testni si kunic za forum :D
 
Član
ova se ne da nimalo rastezati, teska je za probusiti bas kao prava koza, mozda je on onda i nabasao na nesto kvalitetnije.....
 
Član
Što kaže dellas, veliki respect za tvoje sređivanje, sve sam, pa kud puklo, a uglavnom low budget. To cijenim i poštujem, jedan od omiljenih projekata.;)
Čime je lijepiš, ne pročitah, a možda nisi ni napisao.
 
Napiso sam, syntelan, odlicno lijepi, ja sam prezadovoljan, fazon je samo da obavezno stavis ljepilo na obje povrsine i da sacekas jedno 5-10 min da se susne i onda presujes jedno za drugo.
Inace smrducka poprilicno, nakon 2-3 sata snifanja pocne te malo bacat :D

hvala brate, trudim se ;)
 
Otisao davno u staru zeljezo :/

@Puki: Ma jok, koza je elegancija, luxury, alcanatara ili u ovom slucaju wanna be alcantara je rejserski fazon :cool:
 
Član
dva pitanja, ofarbao plastike cime i zalemiti sta, jesi to morao rastavljati tapacirunge da bi oblozio ili sta? moRes i na pm :D

super si ti ovo uradio, bice nesto od tebe :icon_twisted:
 
Hvala Sekulice, jesam brate, ja sam prezadovoljan, nema greske nigdje, na dva mjesta samo je ljepilo znalo probit, al sam i tu naso caku i sredio :)

inace materijal je na izgled i na opip stvarno perverzija, al je za rad jeben, nije ko koza da je grijes i razvlacis, nego ima fazon da u dva pravca nije rastezljiv, a u dva jeste pa moras unaprijed planirat gdje ce bit krivine da tu namjestis da bude rastezljiva ;)


sub3r: ofarbao Urki plast bojom, jako mat crna boja i na glatkoj povrsini kad preletis njom ostavlja teksturu, prejaka boja, poskupa je, 51 km je kg.
A da, tapacire da ih oblozis moras rastavit, al nisu nikakvim zabicama, ni saraficicma spojeni nego su fabricki lemljeni, pa moras prvo pokidat to, a kasnije opet zalemit. Hvala drug ;)
 
Legend
svaka cast druze , unutrasnjost ce biti savrsena , japancima ovo itekako pristaje , a ti pogotovo znas sta radis , jos ti samo fali moj OMP :D
samo tako dalje , sretno u nastavku ;)
 
Član
znaci isto sranje kao i kod mene... nista, valja i meni kidati, lomiti i cupati tapacire.
auuu, poskupa boja ali kad valja ovako, mora se kupiti... potrazit cu sljedeci mjesec, valja i meni farbati.
hvala ;)
 
@Enes, dobar je tvoj, al ja ganjam ipak neki deep dish u rejsing fazonu sa velikim precnikom, a cak sam razmisljo i o drvenom Nardiju, al to je zara skupo, kasnije nekad, hvala drug!
 
Top