Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Član
RE: Honda Civic ED7

Aditas je napisao(la):
Uglavnom,
auto ti je napravljeno i sastavljeno u engleskoj tako da .... o SiR dijelovima necu pricati...

Ali ako bas hoces da se vratimo na ono sto si vec ugradio u auto...
brembo i momo ---italija (orginalno jedino acura ima ugradjene... honda ne)
union filter --- malejzija
safety brand 555 --- tajland
GMB---- sjeverna amerika...
da ti ne nabrajam dalje.....



ovi dijelovi su ti zamijenski dijelovi koji su najpovoljniji za nase uslove i tesko je naci orginal ali moras znati da svaki od ovih dijelova ima TUW standard i certifikat iskreno ja sam uzimao sve i svasta tipa JC auto ali sto se tice ovjesa mogu da preporucim sledece Brendove 555, TRW, YAMATO, kao i Paraut, SHAXON i Tezuka 555 mi se pokazao kao najbolji cinjenica je da sam krajnice platio 35 i 37 km i vozam se 3 godine lude voznje takodje i kugle donje su isti dan zamijenio disk plocice e njiha moram da mijenjam sto prije jer su pri izdahu znaci dok bi to na nekim autima vec sve prosviralo :icon_eek::icon_eek:
 
Član
RE: Honda Civic ED7

Ma znam ja ba Esmire... super su ovi zamjenski dijelovu, ne sporim nista.. osim tvrdnju da je made in japan...
Vidim da se ovaj pali ko petarda za novu godinu, pa ga malo zezam... :p
 
Član
RE: Honda Civic ED7

Erole, sinoc kraj autoputa Beograd-Novi Sad, 2x EG vtec, jedan kao tvoj vtec, jedan kao tvoj, samo promjenjena izduvna grana i bregasta, i trkanje sve u sesnest :D
 
RE: Honda Civic ED7

Sto me nisi zvao da doletim :D

Adi ***** mu,a sto si gad :D ubio si me sad,samo da znas :/

Eh da, jos nesto, kad sam letvu ganjo, otiso do Edelexa, pitam za letvu,kaze nemaju, mogu naruciti, ali nema zamjenske samo originalna Hondina, reko haj kolika cijena, kaze covjek hladno "850 km" :icon_eek: (ovo 850 sam sad bubno,al znam da je blizu milje bilo)
 
Član
RE: Honda Civic ED7

Ja kad sam pitao za letvu bilo je oko hiljadu :) ali nisu bili sigurni, ali sve su letve skupe.

Pa pricao sam ti koliko kosta originalan far za crx, 400 km komad :) :) :) ne treba to da te iznenadi.

Ja sam recimo juce umjesto da kupim vw-ov amortizer napunio moja dva zadnja za 100 KM sam dobio: punjenje, odbojne gume i godinu dana garancije :D bolje nego da sam nove kupio :)
 

LSD

Član
RE: Honda Civic ED7

letva za VW 60-90KM zavisi jel za keca duju ili tricu :D
a erol sledeci puta kad budes isa'o u edelex javi se da napravimo neke cijene normalne :D
 
Član
RE: Honda Civic ED7

LSD je napisao(la):
letva za VW 60-90KM zavisi jel za keca duju ili tricu :D
a erol sledeci puta kad budes isa'o u edelex javi se da napravimo neke cijene normalne :D

A ti radis u Edelexu jel ? :D

Ajd da i meni napravis onda :)
 
RE: Honda Civic ED7

LSD radis u Edelexu stvarno :) brate ovih dana ako ne i sutra kontam ici do Tz, pa svratit do Edelexa da uzmem kuglu donju i filter od ulja, eto javaljam ti se :D
 
Član
RE: Honda Civic ED7

LSD je napisao(la):
letva za VW 60-90KM zavisi jel za keca duju ili tricu :D
a erol sledeci puta kad budes isa'o u edelex javi se da napravimo neke cijene normalne :D
edelex ima sasvim normalne cijene ako ces uzimati ostale dobavljace tako da ako uzmes neku razliku InterCars Zagreb i Edelex Tuzla dodje do max -10 km al ljudi moraju da zive :)
 
Član
RE: Honda Civic ED7

dobri su ovi zvucnici,bit ce velika razlika u odnosu na originalne,koliko god da su stari.Bolje sto nisi nista prepravljao,ovako ce biti mjera,sasvim dovoljno;)
 
Član
RE: Honda Civic ED7

Novi zvucnici su super, player moze proc nekako (jebo player bez USB sticka i memorijske kartice :p ) al covjek fakat nema ukusa za muziku ! Navije neke sataniste sto pucaju iz gitara i deru se ko majmuni ili pak americke crncuge/gangstere koji repaju o pojebanim pickama i upucanim kmicama ! Cast izuzetcima koje cujem da valjaju, al u sustini, muzika za auto je bezveze :p
 
Član
RE: Honda Civic ED7

zovite_sivac je napisao(la):
Novi zvucnici su super, player moze proc nekako (jebo player bez USB sticka i memorijske kartice :p ) al covjek fakat nema ukusa za muziku ! Navije neke sataniste sto pucaju iz gitara i deru se ko majmuni ili pak americke crncuge/gangstere koji repaju o pojebanim pickama i upucanim kmicama ! Cast izuzetcima koje cujem da valjaju, al u sustini, muzika za auto je bezveze :p

:lol:

Legenda si, majke mi.:lol:
 
Top