Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Član
RE: Honda Civic ED7

bas sacuvaj tu instalaciju da vidim sta je to tako "neupotrebljivo", nisu je valjda misevi izgrizli :) a ako je to ona sto samo obrtomjer ne radi, da se to rijesiti ;)
 
Član
RE: Honda Civic ED7

pa zar nije Adel popravio na staroj instalaciji obrtomjer, proveo je onaj bijeli kabal...samo sto ti na satu crko obrtomjer.
 
RE: Honda Civic ED7

Jeste i kad smo bili kod njega on natakario neki svoj cajger i na njemu radio obrtomjer, a na mom nije i svi smo kontlai da mi je sprzen sat, na kraju kad sam ubacio ovu novu instalaciju taj isti cajger za kojeg smo smatrali da je sprzen sad je radio, uglavnom struja je bas faktap stvar.

Sacuvat cu staru instalaciju, naravno da necu bacat. Ne mogu sad uvrijedit covjeka i rec mu daj mi auto, odo kod drugog majstora, jer mi je Adel valjo i valja mi jos uvijek, tako da nista zasad cemo trazit novu instalaciju i da to rijesim. A ovu staru cu dofurat do tebe pa vidi ako te bas zanima sta joj je :)
 
Član
RE: Honda Civic ED7

a i ti Erole deveras s tim dugo ..
ako ne rijesis imas na Sickom prema Lukavcu autoelektricar, Mevludin se zove, ne znam prezime, majstor je svog zanata
mislim da bi ti to on davno rijesio, a i Triza ima carobne ruke, sve radi :D
samo nek se rijesi, pa i ti rahat da se provozas :icon_biggrin:
 
RE: Honda Civic ED7

Adel, nisu tacno Zivinice, nego prema Zivinicama, a mjesto je Pasci, Adel se covjek zove, sa Hondama i Opelima radi samo.

Ma docekat ce Erol i to :cool:
 
Član
RE: Honda Civic ED7

Brate ja mislim da bi konacno bilo vrijeme da se odlucis za jednog majstora ipak, uredu je traziti savjet ili misljenje, pricati s ljudima al tebi auto svaki put kod drugog majstora zavrsi, sta kad izredas onda od pocetka :icon_question: :icon_smile:

Nemoj me pogresno shvatiti i ne preporucujem nikog, sam se odluci ali nadji nekog ko zna ili vozi kod Trize :D:D:D

Nego hocu da kazem koliko si majstora posjetio ako do sad nisu napravili ja bi fino kupio kecap i tu instalaciju pojeo ko spagete, viljusku i polako :D
 
RE: Honda Civic ED7

erol_brcak je napisao(la):
Adel, nisu tacno Zivinice, nego prema Zivinicama, a mjesto je Pasci, Adel se covjek zove, sa Hondama i Opelima radi samo.

Ma docekat ce Erol i to :cool:

dobar majstor,malo zavucen.....imao je on najljepseg crx-a kod nas ovdje,samo honda i nista drugo...to mu je zivot!
 
RE: Honda Civic ED7

Pa to, imao je i Civica ko mog jedno vrijeme, crvenog, fali mi ga stalno kad dodjem :)

Ma Adel je meni zakon, dosad me nije razocarao ni cim, pokazao je da zna znanje, nit je bilo okolisanja, tako je kako je i ne serenda mi ni za pare, uvijek se moze odgodit placanje, uzet dio na veresiju i sl ;)
 
RE: Honda Civic ED7

Kod adela ti druze nebi trebao imat problema,on takve stvari popravlja dok cita shakespear-a...ide mu od ruke ;)
sretno ;)

erol_brcak je napisao(la):
Pa to, imao je i Civica ko mog jedno vrijeme, crvenog, fali mi ga stalno kad dodjem :)

Ma Adel je meni zakon, dosad me nije razocarao ni cim, pokazao je da zna znanje, nit je bilo okolisanja, tako je kako je i ne serenda mi ni za pare, uvijek se moze odgodit placanje, uzet dio na veresiju i sl ;)

http://youtu.be/psi9x9so4pI
 
Član
RE: Honda Civic ED7

ic1VIx.jpg


:D
 
Član
RE: Honda Civic ED7

Jucer isao kod majstora na Saxa stavljati druge opruge, kad ispred stoji Civic Type-R Ep3. Masina mu izvadjena i rastavljena, umjesto 4e usaltana u 2u brzinu, sto je dovelo do toga da se jedan ventil olabavi i kasnije se otkacio i nabio ga klip. Nista ni od klipa ni od ventila, izderala se i stublina, treba se mjenjati klip i komplet glava motora. Bas sam pregledao djelove masine, kako je sve ebeno slozeno. Najbolji mi je mjenjac - 6 brzina, a manji od Saxovog (koji je malen sam od sebe).
 
Član
RE: Honda Civic ED7

erole svaka cast honda je vrh..bas mi se svidja

bilo je milina gledati u Osijeku ;)


samo nastavi :123:
 
RE: Honda Civic ED7

:icon_eek: dan te *ebo !!!! pa ovo je bas drasticna promjena.... hahahah a vidim i frizura se promjenila ili si ti ipak kao suvozac bio :lol::lol::lol:
 
Top