Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Član
RE: Honda Civic ED7

Koja je kanta bila :icon_eek: Pratio sam projekat od pocetka ali sam skroz zaboravio...Treba ti dati medalju za ovo sto si uradio do sad;)
 
RE: Honda Civic ED7

renault_fan je napisao(la):
:icon_eek: dan te *ebo !!!! pa ovo je bas drasticna promjena.... hahahah a vidim i frizura se promjenila ili si ti ipak kao suvozac bio :lol::lol::lol:

...vuk dlaku mijenja,ali ne i cud...

:D

Svaka cast za ovo poliranje prijatelju,vidise da je tu bila ljubav u igri....
Vjerujes da svaki dan cekam tvoju i Enessovu garazu da se update-uje naslov sa "...konacno gotova" ili "... spremno za polijetanje".
;)
 
RE: Honda Civic ED7

Paaa tako nekako, za studentski budzet itekako zadovoljan, zato i jesam pored kafa i dopuna za sve ostalo ostao uskracen :D

edit: nije se zurka promijenila i nisam suvozac, nego sam sliku obrno radi boljeg "usporedjivanja" :)

Hvala Suljaga na tome ;)
 
Član
RE: Honda Civic ED7

Ja sam bas krenuo da pitam jel honda nekad bila desnjak :) Granu si ispolirao kao da je sam Puki radio, nema razlike :cool::icon_biggrin:
 
Član
RE: Honda Civic ED7

extra radis, granu si preporodio, felge ces uskoro aBd a o autu da ne pricam koja razlika co'ece :icon_eek:
 
RE: Honda Civic ED7

Pa eto nakon par mjeseci od uzimanja sam se malo i kajao zasto sam je uzeo, jer je bila grobina, sve je zivo trebalo izmjenjat, trap, kocnice, limarija katastrofa, al sad sam ponosan, jedna Honda vise na nasim prostorima, ovu jadu sam spasio od otpada svega nekoliko dana prije :)
 
Član
RE: Honda Civic ED7

erol_brcak je napisao(la):
Pa eto nakon par mjeseci od uzimanja sam se malo i kajao zasto sam je uzeo, jer je bila grobina, sve je zivo trebalo izmjenjat, trap, kocnice, limarija katastrofa, al sad sam ponosan, jedna Honda vise na nasim prostorima, ovu jadu sam spasio od otpada svega nekoliko dana prije :)

sreca pa je dosla u prave ruke fakat si odradio extra posao i auto vec izgleda prejako, jos da se ima para bas da se i felge uzmu kako treba itd
ali polako mozda je ovako i bolje s cejfom
 
Član
RE: Honda Civic ED7

stvarno si napravio lutkicu od ovog, skidam kapu erole ;)
i da napravis jos bolje

a jesi koristio punooo vode kod ovog poliranja, mislim da je to kljucni detalj :icon_confused:
i ako ikako budes u mogucnosti, srce u bijelo, a ostavi falc poliran :icon_biggrin:
 
RE: Honda Civic ED7

Moguce da je do toga, jesam ja koristio vode, al se znalo dogodit da dignem papir, a on suh :/

bas mi cudno jbg, trebalao bi da se ovako bolje izglanca rub nego kad se rucno ide gore dole.

@sick: Ma neka, polako, da je para naravno, al jbg, sta ces, a dobre ce i ove fele bit kad se srede. Evo jedan primjer kako mogu izgledat, doduse ovo na slici su BBS Mahle, srce malo drugacije, al falc isti

http://img219.imageshack.us/img219/9500/bbsi.jpg

imam svakako u planu prije nego je izvedem iz garaze nekim nacinom patosirat je ono bas dobro, neki dan natpro nesto u gepek zadnji kraj lego skorz i tockovi u negativan nagib pobjegli, kad sam vidio reko sam to je to, nek je nevozljiva, nek cu strugat na sve strane, nek cu bit spor, al kad izadjem iz auta i vidim je takvu, vrijedilo je :D
 
Legend
RE: Honda Civic ED7

auuuuuuu,nemam rijeci,grana je stvarno extra,felge.....rekao sam ja da ce biti ludo kao u amera svaka ti cast!!
a sto se tice felgi i riseva,,.....nisi trebao krenuti s 150,jako tesko je poravnati tu granulaciju jer ono bas grebe duboko i kasnije se itekako vidi....kad se lak skine,ako ima potrebe ravnati neke rupice ili ako je grub izliv alu/a isl...onda male brusne kolutove na zracnu brusilicu ili obicnu busilicu,poravnas ravnomjerno,i dalje od 320,400,600,800..........
 
RE: Honda Civic ED7

hm sad znam :)

jbg i ovu drugu sam cini mi se poceo sa 150, doduse i ona je slicna bila al sam je preso pastom kasnije pa je koliko toliko zasjala. Nego ti mi i trebas Enesesa sad nesto, de mi reci ba kako da napravim, gdje da nabavim, imas ti da posaljes (platim narvno) neki nastavak na buslicu kojim mogu polirat falc, znaci imam onaj nastavak ko na brusilicama al s njim se moze samo srce fele i tako te plosnate povrsine, ovo gdje je falc tesko pric i treba neki duguljast nastavak, problem je samo sto ama bas nigdjeu gradu nema za uzet.
 
Član
RE: Honda Civic ED7

erol_brcak je napisao(la):
Moguce da je do toga, jesam ja koristio vode, al se znalo dogodit da dignem papir, a on suh :/

bas mi cudno jbg, trebalao bi da se ovako bolje izglanca rub nego kad se rucno ide gore dole.

@sick: Ma neka, polako, da je para naravno, al jbg, sta ces, a dobre ce i ove fele bit kad se srede. Evo jedan primjer kako mogu izgledat, doduse ovo na slici su BBS Mahle, srce malo drugacije, al falc isti

http://img219.imageshack.us/img219/9500/bbsi.jpg

imam svakako u planu prije nego je izvedem iz garaze nekim nacinom patosirat je ono bas dobro, neki dan natpro nesto u gepek zadnji kraj lego skorz i tockovi u negativan nagib pobjegli, kad sam vidio reko sam to je to, nek je nevozljiva, nek cu strugat na sve strane, nek cu bit spor, al kad izadjem iz auta i vidim je takvu, vrijedilo je :D

felge izgledaju bolesno jos s negativnim nagibom uhhh razumijem te u potpunosti :cool:
 
Član
RE: Honda Civic ED7

jbte kako si je izvukao iz pepela , svaka ti cast to se auto vise ne moze prepoznati...kad si uzeo kao da je s otpada, a sad ko iz fabrike :cool:

a ove felge cu da legnu samo tako, bas neke mrezaste s falcom mu leze do jaja jos srce lakiras u pink ili green (ipak pink:D) :cool:
poliranje ti dobro ide...
gledam ovaj stiker na ralici , sta mislis da uradis komplet lajsne, brave znaci sve crne dijelove presvuces tako ili slicno (mislim da bi bila nenadjebiva furka :cool:) ?

p.s. napredovao si kao covjek i kao rejser :)
 
RE: Honda Civic ED7

hehe, stikere sam vec isfuro pravo da ti kazem :D

tako da odustajem od toga, idemo nesto drugo, samo ne znam sta, htio sam stikerovat haubu, to mozda jos uradim, al i to je pitanje vec, jer je jedan kolega Hondas iz Srbije uradio prije par dana, pa mi sad izgubilo svu privlacnosti :D
 
Član
RE: Honda Civic ED7

uradi ti erole prednji kraj auta onu zastavu, rising sun, ili kako se vec zove jdm :D

negdje kruzic puknes na lijevoj strani haube i izvlaci do blatobrana :icon_biggrin:
 
Top