Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

RE: Honda Civic ED7

Carko moj nacekat ces se i ti i ja sam prije nego Hondu ugledas u voznom stanju, al sta je tu je, kad me vidis vici, obecavam ako ne bude ladna izvadit cemo joj dusu ;)
 

OmO

Član
RE: Honda Civic ED7

Auuuuu jesu dobre :cool: :cool:
Dobro ti ovo radis jos si mogao poceti raditi sa felgama i zaradjivati ;)
 
RE: Honda Civic ED7

Pa jos koju felu ispoliram za sebe i skupim sta alata (nastavci, krede) pa bi mogo pocet, sto da ne, skroman sam, al mislim da je ovo dobro sto radim :)

@Andel: Ma dobre su, al mogu bolje jbg, samo da skontam sta novo od alata, drug Sasa aka SasaCRX mi je reko pogledat po BG-u, pa bumo vidjeli ;)

Hvala!
 
Član
RE: Honda Civic ED7

pa fkt si ovo dobro odradio, sebi radis, na ovim ces se najbolje ispraksat:cool::cool:
mozda kane i koja marka od poliranja, ko zna;)
 
RE: Honda Civic ED7

ili nisi odavno imao djevojku pa si ispraksan sa poliranjem,ili si prirodni talenat...? ovo je predobro,posto znam da si dobar i u PS-u mogao bi te optuziti da suradjujes sa kompjuterom ali znam da volis svoju bjelku i da trosis prste na felge samo da joj legnu sto bolje,da joj sve drugarice zavide ;)
 
RE: Honda Civic ED7

Haha, imam djevojku, ovo mi je recemo hmm mozda 7-8 fela koju poliram, u PS-u samo kropovo i smanjio slidze na 800x :icon_biggrin:

eh pa eto, fala ako tako mislite, ja cu ipak pokusat ukinut i te male risove koje ja vidim :D
 
Član
RE: Honda Civic ED7

erol_brcak je napisao(la):
Haha, imam djevojku, ovo mi je recemo hmm mozda 7-8 fela koju poliram, u PS-u samo kropovo i smanjio slidze na 800x :icon_biggrin:

eh pa eto, fala ako tako mislite, ja cu ipak pokusat ukinut i te male risove koje ja vidim :D

Onda je problem negdje nize, cim si tako vjest sa prstima :D
 
Legend
RE: Honda Civic ED7

extra odradjen posao,svaka cast druze,ako sumnjas na krpu ,i ako hoces mogu ti vidjeti s ovim svojiom ima li neku mekanu u ponudi...
 
Član
RE: Honda Civic ED7

jesi je uglancao ;)
u koju boju ide srce :icon_question: :icon_biggrin:
 
Top