Honda Civic D16Z6

Honda Civic D16Z6

Član
ovakva ostaje za duze vrijeme dok ne zavrsim motor i sve sto sam isplanirao a tek onda na kraju dolazi lakiranje u (vjerovatno)crvenu boju :D ;)
 
Član
evo da i ja malo osvjezim temu......
radovi su uveliko u toku....radi se na sve strane moj majsta Jaco je izvadio motor i mjenjac,glava je odnjeta da se poravna,da se pomjenjaju gumice ventila,da se odradi kompletna reparacija glave....izduvna grana kupljena 4-2-1 odnjeta da se prirubnica prepravi tj da se navari moja sa honde..pravi se i rosvrajni usis,klipovi izvadjeni mjenjaju se karike,leteci i lezeci lezajevi....iii tako..sta jos..da,deklo sam krenuo da smirglam da ga farbam vjerovatno u crvenu boju..iii to je to za sad...
slike ce biti uskoro nisam imao telefona da slikam....ali bice uglavnom mislim da je majsta slikao pa kad prebacim od njega...ce da postavim :D
Auto bi trebalo biti sklopljeno sutrraa :D
 
Član
memi je napisao(la):
evo da i ja malo osvjezim temu......
radovi su uveliko u toku....radi se na sve strane moj majsta Jaco je izvadio motor i mjenjac,glava je odnjeta da se poravna,da se pomjenjaju gumice ventila,da se odradi kompletna reparacija glave....izduvna grana kupljena 4-2-1 odnjeta da se prirubnica prepravi tj da se navari moja sa honde..pravi se i rosvrajni usis,klipovi izvadjeni mjenjaju se karike,leteci i lezeci lezajevi....iii tako..sta jos..da,deklo sam krenuo da smirglam da ga farbam vjerovatno u crvenu boju..iii to je to za sad...
slike ce biti uskoro nisam imao telefona da slikam....ali bice uglavnom mislim da je majsta slikao pa kad prebacim od njega...ce da postavim :D
Auto bi trebalo biti sklopljeno sutrraa :D

A zato nema honde nigdje :D Nema sta,sad ce tek da ide :) :cool:
 
Član
Eto zavrsismo i tu epohu oko motora...u utorak mi dolazi rosvrajni usis,ne moze ranije zbog praznika i utorak idem da zavrsim auspuh znaci od pocetka do kraja f55 i nazad Jap i to je to...
spustanje auta ce da saceka sl.sedmicu zato sto se opruge trebaju skinuti sa honde od kolege,pa namontirati kod mene...
Za volan koji cekam iz italije vec 3 mjeseca lik me vjerovatno ispalio tako da od konusnog volana bar za sad nema nista(jbg)...I u potrazi sam za nekom kadicom nemora biti neka markirana samo da je sportski sic...i eto...
;);)
 
Član
e juce odradjen auspuh napokon,komplet od spojnice(flexy crijeva)do kraja fi55 sa srednjim loncem i na kraju Jap..
Pokusali smo da napravimo da zadnji lonac stoji ravno da ne pada na dole ali nismo uspjeli jer su Honde...Honde...uvijek nesto naopako kod njih stoji tamo gdje ne treba no dobro Big Grin zadovoljan sam cjelokupnim izgledom....
A tek kako auto sad ide i kolika je razlika samo do 3000rpm ma too je cudo ogromna je razlika.....
slike kad prebacim sa telefona na racunar Big Grin(nemam kabla)
 
Član
Napokoooon !!!
radilooo se danas :D malo POWERHORN !!!! crijevo za usis vazduha NOVOOO !!!
danas zavrseni radovi oko motora......






 
Top