Honda Civic D16Z6

Honda Civic D16Z6

Član
Danas napokon promjenjene stopke,poludio dok sam dva je*ena sarafa odvrnuo znaci........uzas.....








 
Član
Memi jel to konacno EG pao :p aj drago mi je zbog tebe ako je iko cekao ovo auto onda si to ti :) nek ti je sa srecom pa cemo jedan dan dok ja svoju dovedem u red neko slikanje organizovati :p
 
Član
Stamba_EG je napisao(la):
Memi jel to konacno EG pao :p aj drago mi je zbog tebe ako je iko cekao ovo auto onda si to ti :) nek ti je sa srecom pa cemo jedan dan dok ja svoju dovedem u red neko slikanje organizovati :p

i ti znas koliko sam zeleo hondu hahaahha pa ti je izgleda cijeli grad znao :D
Jeste hvala bogu i ja se skrasio NAPOKON,moze nije problem imam i ja nesto raditi pa kad zavrsim slikacemo ;)

men007 je napisao(la):
Druze honda je super ima na njoj posla ali ;)polako. pozZ

kakvog mislis posla da ima,sem lakiranja zadnjeg branika:icon_question:
 
Član
hahaha... ja se sjecam kad sam ja uzeo svoju proslo ljeto i ti i joco me zvali da je vidite i nikad necu zaboraviti kad si rekao vidi devetke na obrtomjeru :p :D nek je sa srecom i samo ovaj branik sredi zadnji i neke 15" i odlicna je :)
 
Član
hahaahah ma ljudi ima novina koliko hocete,samo nisam nista stigao da objavljujem jer nemam vremena da PRNEM a kamoli da postavljam slike i da pisem u temi...kupljen je jap magnaflow OGROMAN uslikacu pa cu postaviti sliku,napravljena je "unikatna"rucica mjenjaca od mesinga koja preljepo lezi u ruci...opran tepih...kupljeni neki djelovi za motor,posto cu ga otvarati osvjezavati komplet,(karike,leteci lezajevi gumice ventila,dihtung dekla kartera,semerinzi....ulje.....)svasta nesto...bice slike rucice kad uslikam,i tepiha....
a i volan konusni cekam iz italije treba mi svaki dan doci al nikako :D

evo slika kad sam povadio sve unutra,zbog pranja tepiha,sve je trajalo nkih 15min :icon_smile::icon_smile::icon_smile:








pa onda opran tepih..






rucica mjenjaca







ostalo kad se sjetim da poslikam ;)
 
Član
u Nedelju montiran tepih (odma sve svezije izgleda)...slike premocnog magnaflow auspuha i malo enterijera :D...U toku je izrada Mugen rucice mjenjaca od mesinga...;) :cool:









 
Top