Honda Civic Coupe EJ6

Honda Civic Coupe EJ6

Član
RE: Civic Coupe EJ6 FuckYeah :D

ma nema veze joj njega, zajebavao sam se ;);) sam pao, sam se ubio :D al' vrijedilo je da vidim facu liku u Cooperu S kad mu Fiat Tempra blica da se skloni na 200+ :)
 
Član
RE: Civic Coupe EJ6 FuckYeah :D

haha da da, to mi nije sad tolika fora, jer ono auto mi izgleda kao da moze da ide, tako da nije toliko posebno kad nekom blicam na 200+ da se skloni, kao sa CRXom bivsim, kad sam isao iza neke mecke 230, ljudi prosto nevjeruju :D
 
Član
RE: Civic Coupe EJ6 FuckYeah :D

Hvala :)

mota, savija, i onda kad namota asfalt ispod auta, zaglavim se na toj gomili asfalta jer je nizak i ne moze da krene :D
 
Član
RE: Civic Coupe EJ6 FuckYeah :D

SašaCRX je napisao(la):
Hvala :)

mota, savija, i onda kad namota asfalt ispod auta, zaglavim se na toj gomili asfalta jer je nizak i ne moze da krene :D

hahahahaha al se zdravo ismija:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
RE: Civic Coupe EJ6 FuckYeah :D

Stigla dva paketa iz Amerike, u jendom cold air intake, u drugom short shifter, rucica mjenjaca karbon i izvrnuta koza za oko mjenjaca... Sto se tice voznje sa short shifterom, fora je, zadovoljan sam, jako kratak hod mjenjanja brzina, a mislim da je krace vrijeme mjenjanja...



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
RE: Civic Coupe EJ6 FuckYeah :D

me too, samo je vrijeme da malo dovedes u red te boje razne oko motora, previse sarenila :cool:
 
Član
RE: Civic Coupe EJ6 FuckYeah :D

erol_brcak je napisao(la):
me too, samo je vrijeme da malo dovedes u red te boje razne oko motora, previse sarenila :cool:

veliki potpis ;)

a najvise mi se svidja kod tebe.....kad uradis nesto, uradis da valja :cool::cool::cool:
 
Član
RE: Civic Coupe EJ6 FuckYeah :D

npr..strut bar nikako ne cuci u bijeloj boji...da je crveni ili plavi kao cepovi i spojnice pa u redu....ili stavise crni...zatim...ofarbaj sve cepove u jednu boju....i kombinuj samo dvije boje...max tri...a da kao sto kaze limpi...da su pinky bilo bi jos jace, ipak je to JDM ;)
 
Top