Honda Civic Coupe EJ6

Honda Civic Coupe EJ6

Član
RE: Civic Coupe

SašaCRX je napisao(la):
hahahah z6 je oznaka motora, d16z6 :), inace vtec glava, a mjenjac je extremno kratak, zato ga i zelim :) a za ecu je pogrijesio, nije pm6 nego p06, ali ja sam kupio vec p28 :) a konetkor ce da stigne, konektor mi sluzi da skopcam komp, jer to nije fabriski od mog motora, nego od EG-a, cini mi se... :)

Od svega ovoga sam jedino skontao da nemo`s ti sa Hondasem normalno pricat :lol:
 
Početnik
RE: Civic Coupe

tibor987 je napisao(la):
SašaCRX je napisao(la):
hahahah z6 je oznaka motora, d16z6 :), inace vtec glava, a mjenjac je extremno kratak, zato ga i zelim :) a za ecu je pogrijesio, nije pm6 nego p06, ali ja sam kupio vec p28 :) a konetkor ce da stigne, konektor mi sluzi da skopcam komp, jer to nije fabriski od mog motora, nego od EG-a, cini mi se... :)

Od svega ovoga sam jedino skontao da nemo`s ti sa Hondasem normalno pricat :lol:

:cool:


:lol: Fina Hondica druze dobro ti nju radis! Sam' tako nastavi! ;)
 
RE: Civic Coupe

Ma znam da ti nisi, nego ebo majku sastavio sam postinu sa slikama, objasnjenjima, sve i dodjem sad, nidje ga, grr.

Aj nema veze jebajiga ;)
 
Član
RE: Civic Coupe

Hvala ;)

sad mali update prije felni i krovnih nosaca :icon_smile:

handsfree nokia origigi set :) dobijen za male smjesne pare, nisam jos skonto gdje da ga pozicioniram, ali sve je skopcano i radi ;)

i jos neke slike :D












 
Top