Honda Civic Coupe EJ6

Honda Civic Coupe EJ6

Član
Ako skines spojler nije to to vise,za sjedista sam ti rekao i ranije " nemoj bogati ubacivati u kupea" , ovde niko nije rekao da su sjedista ko sjedista losa i ne valjaju vec da se jednostavno ne uklapaju uz ovakvo auto i to je sve,al eto izgustaj malo i odmori napaceni tur u ovim udobnim sjedistima pa nekad kasnije ih izbaci :D
 
Član
mi lajki tu, ne mora znaciti da ako ne izgleda bas dobro na slikama da je tako i u stvarnosti. kako god da ne valjaju sumnjam da bi ih i ubacio... :icon_biggrin:
 
Član
to to to, taman sam se zabrinuo :icon_biggrin:

cuje se, klizim po sjedistu, i nazad je preudobno, samo sto nema mjesta puno jer su nasloni za prednja sjedista presiroka, ali ja sjeo nazad, aj zdravo, jebo insigniu :icon_biggrin:

Cime da ocistim kozu, Trizex, ti znas sigurno? malo je prljava i stajala je dugo, cim se to odrzava itd?
 
Joj ovaj foruma je nekad presmijesan, prvi svima bezze, onda jedan probi led i napisa da valja i sad se najednom svima svidja :lol:


sha ja znam, ne bi da HEJTAM, mozda i nije lose, al opet nije bolje nego sto pje prije bilo, tako da, sto mene tice downgrade, al u biti je bitno samo da se vlasniku svidja, tako da jebes nas :D
 
Član
naravno, svako ima svoje misljenje, znao sam ja da se mnogima nece svidjeti i da ce komentari biti tima: "sportski auto, nije to za njega, jebes udobnost, stavi kadice, itd itd", sve stoji, drugo one moje kadice su imale nekih ostecenja i kad sam ih uzeo, bregovi oni na vozacevom su bili losi, tj nije ih bilo, drugo, na suvozacevom se istrpavalo na naslonu uvijek oko onih rupa...a o udobnosti da ne pricamo... Malo mijenjam izgled auta, zasto? zato sto je every day, ljudi, kupio sam civica 4.gen da napravim race car, tako da ovaj auto je praktican, a i brz, mjenjac jebe majku :D svakako mislim skinuti naljepnice s auta, mozda neke druge uradim, drugi fazon, na drugom mjestu, ali otom potom kao sto rekoh :)
 
Član
evo burazeru, i ja sam skoro imao iste muke :)

http://www.bhtuning.com/kako-odrzavate-kozna-sjedista-u-autu-t-57839.html


ja sam na kraju kupio vlaznih maramica, obicnih pamucnih, i malo bolje mlijeko za tijelo, prvo ih dobro istrljao vlaznim maramicama, onda namazao kremom, pustio malo da odstoji, te ribao pamucnim, ponovio po potrebi :)
 
Član
SašaCRX je napisao(la):
Prolistao nabrzaka, uglavnom mlijeko za tijelo, vlazne maramice, pamucna suva krpa... :D

Hvala Triza ;)

ma jasta ne treba ti nista posebno. ako vec ima nekih "ozbiljnijih fleka", masnoca, to mozes skinuti dax-om, a kasnije odrzavat kao sto je gore navedeno... ;)
 
erol_brcak je napisao(la):
Joj ovaj foruma je nekad presmijesan, prvi svima bezze, onda jedan probi led i napisa da valja i sad se najednom svima svidja :lol:


sha ja znam, ne bi da HEJTAM, mozda i nije lose, al opet nije bolje nego sto pje prije bilo, tako da, sto mene tice downgrade, al u biti je bitno samo da se vlasniku svidja, tako da jebes nas :D

hejter!! :D
 
Član
Hejter je on zato sto mi je auto brzi, sve uz 400kg kojih ima vise od njegovog :D :icon_biggrin: :D :icon_biggrin: :D
 
Top