Honda Civic Coupe EJ6

Honda Civic Coupe EJ6

Član
evo i ja se ponovio nedavno, pa nikako da uhvatim vremena da predstavim auto.

Honda Civic
1.6 16v 77kW - fabricki, bilo nekad :)
od opreme: el. siber, podizaci stakala, el. podesavanje retrovizora, xenone, parking senzore naprijed i nazad, servo, volan podesiv po visini, ja sam zatamnio stop lampe i stakla, postavio parking senzore, muzika je vrh, meni barem po mjeri. Fele su OZ neke jebat ih dobre su :D gume nove Toyo itd...spustena da ne moze vise :icon_smile:

u potrazi sam za izduvnom granom 4-2-1, nekim sjedistima ili kadicama, pa ako ko ima, neka se javi :icon_smile:

evo i par slika: ;)







 
Član
RE: Civic Coupe

extra..meni jedan od lepsih modela...
vidjam je stalno po gradu.. nek dobro sluzi :cool:
 
RE: Civic Coupe

Nista "fala komsiji na dojavi" :D Nego sad sam se sjetio ko bi mogo imat, al 4-1 izduv od d16a6 jer sam im ga prodo zajedno sa motorom ,a rekli su da ide u dijelovima, pa javit cu ti tokom dana ;)

Inace, prelijep Civic, ne znam bas te zadnje stopke sto si zatamnio, po noci je ljepse nego kakve su bile,al po danu hm nako:/

Sto se tice samog auta ko auta, ja mogu potrvrdit da je pa sigurno jedna od ocuvanijih Hondi u BiH, zaista, ovom auta nista ne fali osim jaceg motora ;)
 
Član
RE: Civic Coupe

Vozao sam ja ovo nekad u NFS-u.:D

Super autić, još da ga potkuješ nekad i pod haubom, neće imati manu.:cool:
 
Član
RE: Civic Coupe

Hvala svima :icon_smile:

Erole, hvala naravno, nisam se nikako pokajao sto sam je uzeo, bas je tip top :icon_smile:

ta izduvna, sta imam od nje? : :icon_smile:
 
Član
RE: Civic Coupe

Prelijepa Honda,prodavala se na PIK-u,covjek iz tuzle i sto kaze ogiboj s ovom se nekad picilo na nfs2 :)
 
Početnik
RE: Civic Coupe

prelijepa hondica,moj san...samo nesto jace pod haubu i to je to..sretno
 
BHT Ovisnik
RE: Civic Coupe

odlicna,obozavam ovu i eg6 coupe,2 najdraze hodice,nek ti je sa srecom,ista se ovakva na piku prodavala,nije nesto ni skupa bila,d anije oko 6k manje-vise ,uglavnom odlicna:cool:
 
Član
RE: Civic Coupe

tako nesto oko 6000, ali ja sam to uzeo kroz kompenzaciju neku preko firme. Hvala hvala ;)
 
Top