hocu da fotografisem vase aute....

hocu da fotografisem vase aute....

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
iduce hefte, tammo sri-cet... javni se na 061 410 427... kako je krenulo bice vise ovih shootinga... Veceras je jedan, ali staticni... onako malo da se auto poslika. Postavim ovdje par slika.
 
Član
Ne mogu ti nista obecati radnim danima.
Subota/Nedjelja bi odgovarala - ?

ps da li bi vam 207cc bio malen za "ekipu" :)
 
Član
LudoA je napisao(la):
Ne mogu ti nista obecati radnim danima.
Subota/Nedjelja bi odgovarala - ?

ps da li bi vam 207cc bio malen za "ekipu" :)

I ja sam vikend tip posto sam radnim danima poprilico zauzet pa onda sve natrpam za vikend... Cujemo se, ako nije prob. zafrljaci broj mob. na PM.

Pozdrav,
BA
 
Član
a radi se o ovome

".shock | STOCK PHOTO" producira fotografije visoke kvalitete i rezolucije namjenjene za licenciranje i prodaju u komercijalne svrhe. Klijenti su najčešće marketing agencije, dizajn/grafički studijio, razne izdavačke kuće printanih materijala i TV agencije koje se nalaze širom svijeta i mjere se u hiljadama. Fotografije nejčešće mogu biti korištene u brošurama, raznim reklmama, posterima, bilboardima, video, web i ostalim materijalima.
 
Član
edo_16v je napisao(la):
a radi se o ovome

".shock | STOCK PHOTO" producira fotografije visoke kvalitete i rezolucije namjenjene za licenciranje i prodaju u komercijalne svrhe. Klijenti su najčešće marketing agencije, dizajn/grafički studijio, razne izdavačke kuće printanih materijala i TV agencije koje se nalaze širom svijeta i mjere se u hiljadama. Fotografije nejčešće mogu biti korištene u brošurama, raznim reklmama, posterima, bilboardima, video, web i ostalim materijalima.


da, i u drugom slucaju kada me vi iznajmite kao fotografa satnica je 200KM/1h + 50KM za 1h obrade... sad zavisnosti koliko bude slika u seriji itd.....
 
Član
Ako sam ja dobro skontao, ti ces te slike sto budes raju slikavao prodavati svojim klijentima? Ako je tako sta imaju vlasnici auta od toga?
 
Član
edo_16v je napisao(la):
Ako sam ja dobro skontao, ti ces te slike sto budes raju slikavao prodavati svojim klijentima? Ako je tako sta imaju vlasnici auta od toga?

imaju slike i moje vrijeme... korektno, mnogima se svidjelo, nadam se da ce i njima.
 
Legend
Hmmmmmm, obzirom da smo mi svjesni posjecenosti ovog foruma, i raje na istom, mislim da ovo vec prelazi u marketing, tako da nebi bilo lose da se obratis nekome po pitanju ovoga jer se reklamiranje na ovom forumu placa.
 
Član
evo malo taze slika bez obrade...  

1.
DSC0758.jpg


2.
DSC0750.jpg


3.
DSC0612.jpg


4.
DSC0572.jpg


5.
DSC0761.jpg


6.
DSC0715.jpg
 

IGY

Član
prejake slike, drago mi je sto sam ucestvovao u stvaranju necega ovakvog
ovo sa vatrom je prejako
 
hm,meni ko za inat ovo sa vatrom nije nesto,necu reci da je bezveze,ali nije mi ni wooow,hm!

dok mi je treca slika prejaka!:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top