hocu da fotografisem vase aute....

hocu da fotografisem vase aute....

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo da se i ja javim, slikanje je trajalo neka tri i pol sata ispucano je vishe od 500 slika cini mi se momci ne da su profesionalci nego nesto vishe stvarno svaka cast, sve mi je bilo jasno onog trenutka kad ste poceli da vadite opremu iz auta, nikad kraja hehehe.

Slike sa vatrom, do j...!!!
 

IGY

Član
Iceman je napisao(la):
Evo da se i ja javim, slikanje je trajalo neka tri i pol sata ispucano je vishe od 500 slika cini mi se momci ne da su profesionalci nego nesto vishe stvarno svaka cast, sve mi je bilo jasno onog trenutka kad ste poceli da vadite opremu iz auta, nikad kraja hehehe.

Slike sa vatrom, do j...!!!
a tebi nikad oprostiti necu ona dva bljeska direktno u oci jos uvijek mi sve sareno pred ocima
 
Član
IGY je napisao(la):
Iceman je napisao(la):
Evo da se i ja javim, slikanje je trajalo neka tri i pol sata ispucano je vishe od 500 slika cini mi se momci ne da su profesionalci nego nesto vishe stvarno svaka cast, sve mi je bilo jasno onog trenutka kad ste poceli da vadite opremu iz auta, nikad kraja hehehe.

Slike sa vatrom, do j...!!!
a tebi nikad oprostiti necu ona dva bljeska direktno u oci jos uvijek mi sve sareno pred ocima

hahahaahahahahahaha morao sam sta cu:icon_twisted::icon_twisted:
 
Putovanja.ba
Administrator
Extra slike, gledao sam bas sinoc momke kako rade, svaka im cast.
 
Član
ee momci, hvala... bice jos iduce sedmice kad zavrsimo ovo zbog cega sam se i javio na ovaj forum... auto-put... ufff
 
Član
Schumi je napisao(la):
A ne rece nam,ko ti je rekao za ovaj forum :)

pustio ja poziv/molbu na pungas.ba (isto kao ovdje) i neko mi rece da je bolje obratiti se ovdje...

inace, prvi put je da pisem na ovoj stanici i super je... navraticu cesce... nadam se da ce biti jos lijepih primjera uspjesne saradnje..

pozdrav,
BA
 

IGY

Član
.shock je napisao(la):
ee momci, hvala... bice jos iduce sedmice kad zavrsimo ovo zbog cega sam se i javio na ovaj forum... auto-put... ufff

hocemo li paliti vartu i na auto putu :D

BTW ako hoces i moja vozilica ti je na raspolaganju za photo sesion ;)
 
Član
bice guzva, 3 auta su dogovorena... mada bi volio sto vise toga... imam jos dosta ideja, svakako ce se napraviti dosta vidova saradnje....
 

IGY

Član
.shock je napisao(la):
bice guzva, 3 auta su dogovorena... mada bi volio sto vise toga... imam jos dosta ideja, svakako ce se napraviti dosta vidova saradnje....

taman dok ti se rascisti guzva i meni ce auto biti nadam se zavrseno ono sto sam planirao za ovu sezonu:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top