HITNO, Pitanje oko kamera na semaforima

HITNO, Pitanje oko kamera na semaforima

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Danas oko 18:40 sam prosao ispod mosta na stupu kroz crveno TAČNO u sekundi kada se crveno i pojavilo, zanima me jel se aparat-kamera aktivira i slika u istom trenutku kada se upali crveno ili pak koji sekund kasnije, ovo mi je pravo bitno da znam posto moram razmotrit ekonomsku situaciju, planirao neku glupost kupit baš sutra, dogovorio sam sve i ako ovo bude kazna, ništa od kupovine. Ta glupost je u prodaji hitno i upola jeftinija pa bi investirao koliko sutra.

Molim da odgovaraju samo iskusni i ljudi koji ZNAJU o tome, pretpostavke me ne interesuju, fkt moram znati.

Nadam se da post nije 'attackerski' i da je ok pošto me zanima ne znam za koliko bi došao odgovor na temi u obavještenjima pa otvaram novu.

Zahvale tek kad dobijem odgovore. :icon_eek:
 
Član
Luka01 je napisao(la):
Ne upali se odmah,nego koju sec kasnije.....:icon_smile:

joj care, ako jos ko potvrdi bit ce mustuluk, samo da dobijem 100% informacije, jer sam u istoj sekundi bio na pola auta kada se crveno pojavilo, znači nije bilo kašnjenja s moje strane 100%, btw, raskrsnica ostala ista, mislim-blic se i ne vidi po danu ali djevojka se okrenula i niko sa stanice od likova itd nije 'primjetio' ista vezano za kameru.. ***** ti vrelo Bosne, ali ajde, valjda ce biti jos pozitivnih informacija, ako je kazna recite, samo da se ne zavucem.
 
Član
Meni se nekoliko puta desilo da prodjem i rekli su mi da je 2-3 sec tolerancija,e sad ne znam tacno,ali mi kazna nije dosla,danas registrovao auto...:icon_smile:....eto mustuluka:lol:
 
Član
naravno da jeste :cool::cool::cool::cool::cool:

odakle ste oboica ?? :icon_biggrin::icon_biggrin:

a i ostali koji se jave sa istim informacijama, ali MOLIM samo provjereno, ko ima iskustva ili pak ko zna i ima neke veze sa saobracajnom policijom itd, ugl da je sigurica :) znaci, ako je nekom dosla ipak kazna ili ako je to kazna itd, samo da se ne zavucem :-D
 
Potrazi na forumu imas negdje, pisalo se o tome...Haman da je 3 sec poslije paljenja...A da te slikalo tebi bi i sad sjevalo crveno pred ocima, kao meni kad me pred Maglajom slikalo...:lol:
 

IGY

Član
da tek poslije 2 sec slika
iz razloga sto ce veci kamioni i autobusi proci na trepcuce zuto gdje se nece moci zaustaviti a zadnji kraj ce mu proci na crveno logicno
 
Član
:cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool:


ljudi obradovali ste me

hvala svima od srca

:cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool:

tema se moze lockat sto se mene tice a sljedeci SR u Sarajevu, plava ibiza-enzo felge-xenoni-mali retrovizori itd, ugl, chupo vozac-ja :-D castim sve koje ukapiram-prepoznam ili koji pak mene skontaju :-D
 
Član
ibizasa je napisao(la):
:cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool:


ljudi obradovali ste me

hvala svima od srca

:cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool:

tema se moze lockat sto se mene tice a sljedeci SR u Sarajevu, plava ibiza-enzo felge-xenoni-mali retrovizori itd, ugl, chupo vozac-ja :-D castim sve koje ukapiram-prepoznam ili koji pak mene skontaju :-D

Eto me maxuz :D
 
Član
Kad na SR-u pridjemo covjeku pa kad nas bude tukao pajserom i dizalicom sto mu je dosla kazna....:lol::lol:
 
Član
Luka01 je napisao(la):
Kad na SR-u pridjemo covjeku pa kad nas bude tukao pajserom i dizalicom sto mu je dosla kazna....:lol::lol:

hahaha, nope, to se nece desiti :) mislim, za kaznu, nadam se da nece stici, a za dizalicu i pajser ne garantujem :lol::lol:

salim se, ma valjda nece, nista se nije crvenilo, bila puna stanica i raje jos na semaforu, niko nista nije primjetio, prolazno vrijeme oko 0.345 sec (nakon paljenja crvenog). sve čisto ko suza (u to sebe uvjeravam, vidjet cemo hocel bit)


edit: :)
hvala svima punoooo u svakom slucaju


:cool::cool::cool::cool::cool:
 
Neće bit sigurno, no sikirli ;) većina isto rekla a i takođe potvrđeno i provjereno, nisam jendom tako prišla na crveno kroz 1-2 sec i nikad ništa nije došlo jednostavno zato što se aktivira na kon 3 sec poslije paljenja crvenog i to je to ;) a ista info i od druga čiji otac radi u policiji svakako
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top