HITNO, Pitanje oko kamera na semaforima

HITNO, Pitanje oko kamera na semaforima

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ma ja znam gdje su otprilike a gdje ne, imam isprintan onaj izvjestaj i stoji mi u autu, a ovo se desilo slucajno :p gledao nesh sa strane i.. tako :-D heheh, ugl crvena ne primjetim (prolazim kroz njih) tranzitom, pofalicima, malta-grbavica-anex-svrakino itd, a ovih se pazim bas, i eto danas exes ali eto sve je ok :) :-D hehe :)

a legionar dobro raspolozen kao i uvijek ;););):cool::cool::cool:
 
Član
nadam se da me nije blicnulo u sarajevu kad sam bio neki dan... kad sam dosao do senzora upalilo se crveno. A glupo sto je iza kamera, i ne vidim dal me slikalo... Svugdje u normalnom svijetu stavljaju naprijed kameru, a nasi iza...
 
maglajska kamera znaci ona na semaforima na petlji ulaz u grad slika na trepcuce zuto odma jer su senzori u raskrsnici i dok dodjes do njih na crvenom si tako da znate ako ko naidje cim zablinka zeleno nek se ukopa u cestu inace cestitka stize i jos nesto na 71 kmh slikaju pustili su neku toleranciju
 
Član
neki dan negdje oko FTV-a na semaforu prodjem kroz crveno(samo sto se upalilo) i imam sta viditi na cesti senzori:icon_mad::icon_mad: mislio sam da ih tuda nema:icon_biggrin: ii jos nista nije doslo.. nadam se da nece ni doci..aa ii 2 auta iza mene jos prosla:D
 
Član
elmir je napisao(la):
neki dan negdje oko FTV-a na semaforu prodjem kroz crveno(samo sto se upalilo) i imam sta viditi na cesti senzori:icon_mad::icon_mad: mislio sam da ih tuda nema:icon_biggrin: ii jos nista nije doslo.. nadam se da nece ni doci..aa ii 2 auta iza mene jos prosla:D

kod radio-televizije je nezgodno jer je to bukvalno velika raskrsnica pa ne znaš o čemu sve vode računa a dole je-pičiš pravo-semafor za raju sa one autobuske stanice vise nego za ukljucenja auta jer ih rijetko i ima otuda-iz rajlovca i smjera od wise, tako da nije na sredini raskrsnice senzor tj nije daleko od semafora zbog toga i pitam samo dal se pari odmah il onako kako ispade da se pali, 2 sec poslije :) za 2 sec ja vec bio dole kod benzinske :icon_biggrin:

hvala svima :cool::cool::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top