Hajmo al ono iskreno koliko ste ovisni o BHTUNING.COM

Hajmo al ono iskreno koliko ste ovisni o BHTUNING.COM

MTR

Član
RE: Hajmo al ono iskreno koliko ste ovisni o BHTUNING.COM svaki komentar se placa jednim ugledom :)))

1 Mjesec, 4 Sedmica, 10 Sati, 38 Minuta, 6 Sekundi :)
 

IGY

Član
RE: Hajmo al ono iskreno koliko ste ovisni o BHTUNING.COM svaki komentar se placa jednim ugledom :)))

to sto gledate koliko vremena provodite ne znaci nesto puno, moze svako ostaviti upaljen forum i leci spavati
bitno je sta ste uradili za to vrijeme dok ste tu, koliko korisnih postova je napisano, koliko korisnih tema postavljeno...
 

187

Član
RE: Hajmo al ono iskreno koliko ste ovisni o BHTUNING.COM svaki komentar se placa jednim ugledom :)))

meni znaci nikad nije ugasen forum...cim ujutro ustanem upalim komp odma otvorim mozillu i na njoj mi nastimano da se nikad ne gasi forum xD... stoji na prvom mjestu
 
Član
RE: Hajmo al ono iskreno koliko ste ovisni o BHTUNING.COM svaki komentar se placa jednim ugledom :)))

Poprilicno! Non stop ulazim da vidim sta ima novo,evo sad sam se probudio i nisam ni progledao i tu sam:) A najvise vidim koliko sam zavistan po tome sto mi zadnjih par dana ne radi net,pa ja idem preko mobilnog telefona,evo sad kucam na njemu...
 
Član
RE: Hajmo al ono iskreno koliko ste ovisni o BHTUNING.COM svaki komentar se placa jednim ugledom :)))

BHT se otvara čim prelistam FB, mada nisam neka sad pričalica jer ako vidim u nekoj temi da je već neko odgovorio onda nema potrebe da ja sad nešto svoje dodajem ako je već sve rečeno. Uglavnom, barem 10 puta dnevno prelistam forum kad sam u mogućnosti.
 
BHT Ovisnik
RE: Hajmo al ono iskreno koliko ste ovisni o BHTUNING.COM svaki komentar se placa jednim ugledom :)))

IGY je napisao(la):
to sto gledate koliko vremena provodite ne znaci nesto puno, moze svako ostaviti upaljen forum i leci spavati
bitno je sta ste uradili za to vrijeme dok ste tu, koliko korisnih postova je napisano, koliko korisnih tema postavljeno...
ako ostane otvoren nakon nekog vremena prikaze offline,tj. ne ide vrijeme


bte. tema je koliko ste ovisni,ne korisni
 
Član
RE: Hajmo al ono iskreno koliko ste ovisni o BHTUNING.COM svaki komentar se placa jednim ugledom :)))

HuH....ma prvo sam se ja registrovao jer su mi prijatelji mozak prali svaki dan...ima ovo auto ima naj projekt, onaj ono uradio.....pa reko haj da se i ja registrujem i tako ja malo po malo dan za danom sve vise ovdje, sad mi je i u tab postavljena stranica, pa svako jutro cim ustanem ovdje sam, i jos 88 puta dnevno navratim da vidim novinu, ma moracu ja na rehabilitaciju
 
Član
RE: Hajmo al ono iskreno koliko ste ovisni o BHTUNING.COM svaki komentar se placa jednim ugledom :)))

nešto ja čitam ovu temu i kad pogledah gore na browseru , pa reko nemoguće da sam ovoliko zaluđen...


a zaista da nema bhtforuma, ređe bi išao na internet i nebi imao toliko šta gledat xD

dokaz xD

bhtt.jpg
 
Član
RE: Hajmo al ono iskreno koliko ste ovisni o BHTUNING.COM svaki komentar se placa jednim ugledom :)))

cekajte dok se zlaja javi!! :lol: :lol:
 
Član
RE: Hajmo al ono iskreno koliko ste ovisni o BHTUNING.COM svaki komentar se placa jednim ugledom :)))

jedino stranica koju bas redovno posjecujem, ostale znam i preskociti, al ovu ne :icon_biggrin:
 
Član
RE: Hajmo al ono iskreno koliko ste ovisni o BHTUNING.COM svaki komentar se placa jednim ugledom :)))

Svaki dan po sat minimalno, jest da nisam "aktivan" u komentarisanju ali potrudit cu se ;)
 
Početnik
RE: Hajmo al ono iskreno koliko ste ovisni o BHTUNING.COM svaki komentar se placa jednim ugledom :)))

svakodnevno provjeravanje i poruka i moje teme, odgovaranje na upite i sl...
minimalno satak dnevno!
 
Član
RE: Hajmo al ono iskreno koliko ste ovisni o BHTUNING.COM svaki komentar se placa jednim ugledom :)))

Death_beat je napisao(la):
Vrijeme provedeno na vezi: 2 Mjeseci, 2 Sedmica, 1 Dan, 23 Sati, 31 Minuta, 48 Sekundi


nemam vise sta dodati na ovo :D

2 Mjeseci, 6 Dana, 13 Sati, 26 Minuta, 56 Sekundi

slazem se :D:cool:
 
Član
Svaki dan sam tu. Stranica je citav dan otvorena, a ja sam najmanje par sati aktivno uz nju. :)
 
Član
RE: Hajmo al ono iskreno koliko ste ovisni o BHTUNING.COM svaki komentar se placa jednim ugledom :)))

emir_89 je napisao(la):
2 Mjeseci, 6 Dana, 13 Sati, 26 Minuta, 56 Sekundi

slazem se :D:cool:


2 Mjeseci, 4 Sedmica, 13 Sati, 40 Minuta, 2 Sekundi
i ja se slazem :D
 
Top