Hajmo al ono iskreno koliko ste ovisni o BHTUNING.COM

Hajmo al ono iskreno koliko ste ovisni o BHTUNING.COM

Član
RE: Hajmo al ono iskreno koliko ste ovisni o BHTUNING.COM svaki komentar se placa jednim ugledom :)))

od foruma koje sada aktivno posjecujem je jedino ostao BHT, stim da sam bio dugo vremena aktivan i na HWB forumu...

forum je top, moderatori kao i admini su top, a članovi su ok...
 
RE: Hajmo al ono iskreno koliko ste ovisni o BHTUNING.COM svaki komentar se placa jednim ugledom :)))

Vrijeme provedeno na vezi: 2 Mjeseci, 2 Sedmica, 1 Dan, 23 Sati, 31 Minuta, 48 Sekundi


nemam vise sta dodati na ovo :D
 
Član
RE: Hajmo al ono iskreno koliko ste ovisni o BHTUNING.COM svaki komentar se placa jednim ugledom :)))

Salle je napisao(la):
od foruma koje sada aktivno posjecujem je jedino ostao BHT, stim da sam bio dugo vremena aktivan i na HWB forumu...

forum je top, moderatori kao i admini su top, a članovi su ok...

čuj članovi "ok" :icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_confused::icon_confused::icon_sad:
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Početnik
RE: Hajmo al ono iskreno koliko ste ovisni o BHTUNING.COM svaki komentar se placa jednim ugledom :)))

ovisnik sam od fejsa i bhtuning-a..i toje to kratko i jasno...i netreba mi +1
 
BHT Ovisnik
RE: Hajmo al ono iskreno koliko ste ovisni o BHTUNING.COM svaki komentar se placa jednim ugledom :)))

riječi su suvišne:D

http://www.bhtuning.com/top-lista-nadrealista-t-48587.html

ovisan pravo,uvjek prvo bhtuning otvaram,pa i kad se necim drugim bavim bar jedan prozor je otvoren da refreshujem novosti da vidim cega ima novog
al na ovome forumu sam mnogo toga naucio,em sto se tice auta opcenito prosirio sam znanje i znanja oko auta,mehanike,elektronike i sl.
da nije foruma dao bih mnogo novca za sitnice koje majstori naplacuju,a jednostavne su za uciniti,mnogo sam o muzici naucio i jos drugim stvarima,a raja je 5+:cool:
 
Član
RE: Hajmo al ono iskreno koliko ste ovisni o BHTUNING.COM svaki komentar se placa jednim ugledom :)))

Dok se pokrene Firefox odma se ulazi na BHTuning :D:D
 
Član
RE: Hajmo al ono iskreno koliko ste ovisni o BHTUNING.COM svaki komentar se placa jednim ugledom :)))

Ponekad otvorim...
 

IGY

Član
RE: Hajmo al ono iskreno koliko ste ovisni o BHTUNING.COM svaki komentar se placa jednim ugledom :)))

svaki dan par puta po sat vremena nekad vise nekad manje, kako obaveze dozvoljavaju
 
Početnik
RE: Hajmo al ono iskreno koliko ste ovisni o BHTUNING.COM svaki komentar se placa jednim ugledom :)))

na forumu sam svaki dan,svo slobodno vrijeme,nepostam puno ali pratim sta se desava i tako..bht,fb i ova jos 3-4 foruma na kojima sam redovan su mi uvijek otovrena,i to ce tako i ostati :D :D ocjena--9
 
Član
RE: Hajmo al ono iskreno koliko ste ovisni o BHTUNING.COM svaki komentar se placa jednim ugledom :)))

DiAbLo 1703h

BHTuning kao Home Page , jel dovoljno :)
 
Član
RE: Hajmo al ono iskreno koliko ste ovisni o BHTUNING.COM svaki komentar se placa jednim ugledom :)))

toliko sam ovisan da sam zapostavio zenu,danas mi trazila razvod braka :D
 
RE: Hajmo al ono iskreno koliko ste ovisni o BHTUNING.COM svaki komentar se placa jednim ugledom :)))

CoL3 je napisao(la):
riječi su suvišne:D

http://www.bhtuning.com/top-lista-nadrealista-t-48587.html

ovisan pravo,uvjek prvo bhtuning otvaram,pa i kad se necim drugim bavim bar jedan prozor je otvoren da refreshujem novosti da vidim cega ima novog
al na ovome forumu sam mnogo toga naucio,em sto se tice auta opcenito prosirio sam znanje i znanja oko auta,mehanike,elektronike i sl.
da nije foruma dao bih mnogo novca za sitnice koje majstori naplacuju,a jednostavne su za uciniti,mnogo sam o muzici naucio i jos drugim stvarima,a raja je 5+:cool:
joj cole
Vrijeme provedeno na vezi: 5 Mjeseci, 2 Sedmica, 1 Dan, 8 Sati, 33 Minuta, 38 Sekundi

najgori si od sve djece :lol:
 
Član
RE: Hajmo al ono iskreno koliko ste ovisni o BHTUNING.COM svaki komentar se placa jednim ugledom :)))

pocetna na browseru
 
Član
RE: Hajmo al ono iskreno koliko ste ovisni o BHTUNING.COM svaki komentar se placa jednim ugledom :)))

dinozzo je napisao(la):
toliko sam ovisan da sam zapostavio zenu,danas mi trazila razvod braka :D

ne sluti jadan ne bio,tek si se ozenio:icon_biggrin:;)
 
Top