Hajmo al ono iskreno koliko ste ovisni o BHTUNING.COM

Hajmo al ono iskreno koliko ste ovisni o BHTUNING.COM

Član
RE: Hajmo al ono iskreno koliko ste ovisni o BHTUNING.COM

pa prilicno....evo je poslednji forum na koji sam se regao od svih koje trenutno posjecujem.....ali jedna od prvih stvari koje uradim ujutro je da vidim sta ima novo.
dok palim browser otvara mi se odma on pored jos nekih (da ih sad ne reklamiram)
ima ovdje dosta OK ekipe...atmosfera nije losa.....od 1-10 ocjena 8 ....
 
Član
RE: Hajmo al ono iskreno koliko ste ovisni o BHTUNING.COM

navuako sam se na njega :D ...jest da ne komentarisem puno ..zbog nekih "pametnjakovic" al... a cim browser otvorim...palim bhtuning..i fb ....svaki dan ga posjetim ..najmanje 2-3 puta..i gledam sve nove postove
 
Član
RE: Hajmo al ono iskreno koliko ste ovisni o BHTUNING.COM

svako jutro prije no sto zena zasjede na facbok vidi se staima novo a limit na telefonu pokazuje koliko posjecujem
 
Član
RE: Hajmo al ono iskreno koliko ste ovisni o BHTUNING.COM

ja sa poprilicno ovisan:icon_biggrin:
nema dana da ne posjetim forum ( osim kada padne server:lol:) al to se ne racuna
ovaj mi je forum valjao u puno stvari,dosta raje sam upoznao,iz drugih gradova,i nekako mi je zadovoljstvo kad vidim nekog na putu,pa se hvalim,,ej onaj se sa naseg foruma;)
ok ekipa totalno,forum sam po sebi extra,nadam se da cemo se druziti jos dugo dugo;);)
 
Član
RE: Hajmo al ono iskreno koliko ste ovisni o BHTUNING.COM

Evo iskreno,znaci svaki dan sem nedelje,od 9-17h do kad sam na poslu i online sam,mnogo puta dok nesto pravim citam i neku temu pa vi sad vidite kolika je to ovisnost:D
 
Legend
RE: Hajmo al ono iskreno koliko ste ovisni o BHTUNING.COM

ovisan toliko da mi je bht pocetna na browseru :icon_biggrin:
 
Član
RE: Hajmo al ono iskreno koliko ste ovisni o BHTUNING.COM

svaki boziji dan ja po nekoliko puta udjem pregledam sve, uzadnje vrijeme sam tu i nekomentarisem bas cesto jer nije kao prije dosle su "pametne" osobe koje samo pametuju pa i nemam volje pisati uopste.. ali online sam najmanje 5 sati na dan u zadnje vrijeme :lol:
 
Član
RE: Hajmo al ono iskreno koliko ste ovisni o BHTUNING.COM

ako sam na netu BHTuning i Facebook su mi uvek otvoreni...bojim se da ne propustim koji post :lol: ne komentarisem cesto jer ne volim da se guram nekome u "posao"...
uglavnom :cool:
 
Član
RE: Hajmo al ono iskreno koliko ste ovisni o BHTUNING.COM

sve ce reci ona top lista nadrealista :D
 
Član
RE: Hajmo al ono iskreno koliko ste ovisni o BHTUNING.COM

navuko sam se "mLogo"...:D cim palim browser otvaram BHT i fb...:D
 
Član
RE: Hajmo al ono iskreno koliko ste ovisni o BHTUNING.COM

fb i bht se otvaraju cim pokrenem firefox :)
 
Legend
RE: Hajmo al ono iskreno koliko ste ovisni o BHTUNING.COM

pa od samog pocetka,prilikom svakog paljenja svog ili tudjeg racunara....bhtuning se otvara uz par drugih stranica,ali priznajem ....bht je #1
 
Član
RE: Hajmo al ono iskreno koliko ste ovisni o BHTUNING.COM

mladjo22 je napisao(la):
ako sam na netu BHTuning i Facebook su mi uvek otvoreni...bojim se da ne propustim koji post :lol: ne komentarisem cesto jer ne volim da se guram nekome u "posao"...
uglavnom :cool:
isti slucaj kao i kod mene ;)
 
Top