Greska windows??Pomoc..

Greska windows??Pomoc..

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
U donjem desnom cosku mi izbaci Windows virtual memory minimum too low..
Ima jos toga sto pise u kvadraticu al mi se nije dalo sad pisati..Mislim da je dovoljno ovo..

Sta bi to trebalo da znaci?:icon_question:
 
Član
nemam pojma...ja mislim da je to nesto oko graficke kartice jer neznam sta bi drugo moglo biti virtual memory osim memorija graficke kartice...najlakse ti je uraditi system restore i vratiti na neki datum kad je to bio uredu...to ti je najjednostavnije da uradis...
 
Član
trebas povecat virtualnu memorije..

ides:

my computer>properties
tab Advanced
u okviru performance ides settings
zatim tab advanced
u okviru virtual memory ides change i onda ubacis koliko hoces virtualne memorije..
 
Član
ta virtualna memorija zavisi od toga koliko imas RAM memorije...
kod mne je RAM 512MB a stavio sam 1000-2000..ako ne bude pomoglo onda stavis vise..
 
Član
evo ja sad gledo kod mene je 1524-3048...jbg vidis da imamo i ovih hakera na forumu...

GOLF TZ je napisao(la):
evo ja sad gledo kod mene je 1524-3048...jbg vidis da imamo i ovih hakera na forumu...

i ram mi je 1 gb
 
Član
ako imas 512 RAM on automatski ubaci 768-1536..
a kod tebe je 1GB ram i po defaultu ti ubacio 1524-3048 (tj dvostruko nego sa RAM 512MB)
 
Super Moderator
virtual memory je valjda kad uzima memoriju sa HDD-a ?
cesto se desi kad mi se rastima PS pa onda dugo radim i javlja mi virtual memory too low i kad odem u my computer stvarno na C particiji nema ni 100 MB slobodnog prostora
 
to je problem sa RAM.om. a virtualnu memoriju nemoj ti mijenjati, jer stoji tamo vec optimalno koliko treba. meni se to stalno desava kad preopteretim comp. a redovno kada koristim photoshop :(
 
Death_beat je napisao(la):
to je problem sa RAM.om. a virtualnu memoriju nemoj ti mijenjati, jer stoji tamo vec optimalno koliko treba. meni se to stalno desava kad preopteretim comp. a redovno kada koristim photoshop :(

a moram zamjeniti ram al jbg u mene je ddr1 pa skupo mi nesto..
a treba mi najmanje 1gb ,zna li mozda gdje ima?

neznam jel mi ovo odgovara..
nisam bas neki haker ili znalac..

http://www.market.ba/racunari/hardware/oglas/301530


a u mene je ram 512
 
Član
Moja sestra se vec odavno pati sa istim problemom,dakle, sta bi bilo sad najadekvatnije rjesenje po pitanju ovog problema?
 
Super Moderator
black_devil je napisao(la):
Death_beat je napisao(la):
to je problem sa RAM.om. a virtualnu memoriju nemoj ti mijenjati, jer stoji tamo vec optimalno koliko treba. meni se to stalno desava kad preopteretim comp. a redovno kada koristim photoshop :(

a moram zamjeniti ram al jbg u mene je ddr1 pa skupo mi nesto..
a treba mi najmanje 1gb ,zna li mozda gdje ima?

neznam jel mi ovo odgovara..
nisam bas neki haker ili znalac..

http://www.market.ba/racunari/hardware/oglas/301530


a u mene je ram 512

ne moze ovo cu ja sebi kupit u travniku je nadji sebi tamo nesto :D
 
Član
ko što je netko reko virtualna memorija je korištenje rezerviranog dijela hard diska kao RAM, i za rad sa RAMom, povećat taj rezervirani dio na hardu, ili najbolje više RAM-a, pa virtualne netreba previše..
A možda su vam kompovi nakrcani sa raznim programčićima koji petljaju po procesima pa bezveze koriste RAM, na xp-u kad ništ ne radite nebi trebalo bit preko.. ajd 320mb rama da se koristi (idle) u task manageru se vidi.. ja redovito pogasim neke nepotrebne procese prije igrica i kad nešto teže radim..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top