Grebanj i huka u motoru??

Grebanj i huka u motoru??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ti najbolje znaš kako ćeš svoj auto održavati i servisirati, čak 2 dana ti mrsko skinuti poklopac i vidjeti u čemu je problem, a tražiš odgovore preko tastature. NHF, ali razmisli malo šta se dešava kad pukne remen i razmisli malo ako ne može da uđe i tu "vodilicu" španera ili klizača koliko je nategnutiji ako je opruga na španeru jaka i sl,...
I da, u prošlom postu sam bio malo sarkastičan i i dalje mi nije jasno da ti je teško malo raskopati plastika oko auta i vidjeti u čemu je problem, a tražiti odgovor preko tastature. Dobio si odgovor, vidi šta ćeš.
 
Član
E jbg ja vas razumijem želite ne neki način pomoći pa i savjetom.......al je meni glupo ja jesam picajzla i voli d aje sve uredu skoro nov zupčasti mjenjati opet pa ne mjenja se to svaki dan, prije mjesec dao 130km, i sad moram opet 130km, npr...radi neke huke ili grebanja što možda tako mora.......Da nisam mjenjao pa bih rekao upravu ste treba nov staviti ovako ne znam ni ja sam šta ću.......u Dilemi sam velikoj...pozzzzzz:cool:
 
Član
Ma ništa starog ću poslati kod mehaničara neka on pogleda jedan dobar mehaničar ako on kaže skidaj mjenjaj mjenjaće se ako ne ,,,,ništa onda...nema mi druge.....pući neće tek tako sigurno....jer sam pregledo juče nema nikakvih oštećenja...pozzzzz:cool:
 
Početnik
Ionako imas smece od motora kome su velike sanse da zubcasti preskoci i polupa sve zbog remenice na radilici, a opet se igras sa remenom...a koji si "mrskorod" to nije normalno, izgleda da bi prije snimio video clip da mi cujemo sta grebe u motoru nego da otvoris plastiku i pogledas, a kamoli do majstora da odes...ccc
 
Član
Hvala raji za komentare i poz i negativne.......nisam ja lijen naprotiv odvuće se auto mjastoru ovih dana.....kad se uhvati vremena....malo sam sa lovom kratak to je najveći razlog...pozzz:cool:
 
Član
Nije to sramota jebiga da kazes odmah, svi smo kratki na ovakvom vaktu, al' dobro ti kazu, ako si sve mijenjao nedavno onda zamijeni samo remen, on sam ne bi smio biti skuplji od 30 km, i onda si miran....
 
Član
Ovih dana auto ide majstoru za te stvari i neka on skine i vidi ako treba remen zamjeniti neka mjenja ako ne onda će ostati...eto toliko...pozzzzz:cool:
 
Član
Eto za sve stručnjake da vam kažem nije do zupčastog ni španera to je sve ok......Otišla je vodena pumpa i ona grebe i huči.....jer je motor stajao i sad kad s epočeo vozati jbg pročiulo se....Sutra se stvalja nova i to je to...pozzzz svima i hvala na odg...:cool:
 
Početnik
A jes vidio sto smo slabi, preko interneta nismo mogli da skontamo kakvo je to "grebanje" i "huka" u motoru... a cak si nam napisao da se cuje negdje u motoru...i opet nismo znali.
ccc sramimo se

:smajli19:
 
Član
Oggy je napisao(la):
A jes vidio sto smo slabi, preko interneta nismo mogli da skontamo kakvo je to "grebanje" i "huka" u motoru... a cak si nam napisao da se cuje negdje u motoru...i opet nismo znali.
ccc sramimo se

:smajli19:

;)

Uze mi riječ iz usta.
 
Član
Hhahha nisam ja ništa mislio loše ovim komentarem......Samo me nerivarlo što se svi navalili za zupčasti koji je nov i prešao 2000km...ostala nagađanja su ok......i posebno svaka čast članu Rs turbo, koji je govorio iz iskustva i baš htio da pomogne na pravi način......pumpa je uzeta nova i termostat mjenja se sutra i to je to....poz svima, hvala na odgovorima svima...može lock.....:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top