GOLF VI R

GOLF VI R

Član
GOLF R 2.0 TSI 270HP i TOUAREG V8 310HP
226.jpg

R'
229.jpg
 
Član
Inače mi se ne sviđa mk6 ali što jest jest, R je prelijep!:icon_eek::cool: Pogotovo sa tim agresivnim frontom i zadnjim štopkama.:icon_smile: Svaka ti čast druže na autu.
 
Član
Cupo GTI je napisao(la):
Inače mi se ne sviđa mk6 ali što jest jest, R je prelijep!:icon_eek::cool: Pogotovo sa tim agresivnim frontom i zadnjim štopkama.:icon_smile: Svaka ti čast druže na autu.

hehe pa svako ima svoj ukus :D, hvala ti ;)
 
Član
Pozz za imenjaka na forumu, donekle dijelimo iste sudbine, samo ja ne zivim u Swe i ne vozim golfa 6 R :icon_cry:, al ponosan sam sto neki imenjak Selmir ima golfa 6 R sa 270 hp :cool::cool::cool: Sve najbolje pozz od imenjaka iz Sa...cak i godina imamo isto, ako ikad budes dolazio u Sa. javi se da se upoznamo...:cool::cool:
 
Član
Cupo GTI je napisao(la):
Inače mi se ne sviđa mk6 ali što jest jest, R je prelijep!:icon_eek::cool: Pogotovo sa tim agresivnim frontom i zadnjim štopkama.:icon_smile: Svaka ti čast druže na autu.
Jos je ljepsa mrcina sto mu je ispod haube :icon_biggrin:
 
Član
Znaci nema dalje, jos puno puno predjenih kilometara, i jos vako koji clip ;)

po meni najjace auto definitivno ;))
 
Član
Selmir1 je napisao(la):
Pozz za imenjaka na forumu, donekle dijelimo iste sudbine, samo ja ne zivim u Swe i ne vozim golfa 6 R :icon_cry:, al ponosan sam sto neki imenjak Selmir ima golfa 6 R sa 270 hp :cool::cool::cool: Sve najbolje pozz od imenjaka iz Sa...cak i godina imamo isto, ako ikad budes dolazio u Sa. javi se da se upoznamo...:cool::cool:

hehe paa imenjacuu mozee valjda dolazim u Sa ove godine tamo negdje u julu pjesecuu pa ce mo se cutii hehe



VV-Driver je napisao(la):
Znaci nema dalje, jos puno puno predjenih kilometara, i jos vako koji clip ;)

po meni najjace auto definitivno ;))

Hvala Hvala ;)
 
Top