GOLF VI R

GOLF VI R

led

Član
Prijatelju zelim ti puno ugodnih kilometara provedenih u ovoj mashini i aBd da ga za boljeg zamjenis. Inace GOLF VI R je jedan od mojih trenutno aktuelnih snova :) Imam samo jedno pitanje, da li farovi na autu dolaze fabrički crne boje ili je posebno naručena ova mat crna varijanta? pozzz
 
Član
predobro auto.. golf je zakon, ustvari VW je zakon...


off: gdje si u svedskoj, bio sam ja par puta u stocholmu i malmu... :icon_smile:
 
Član
led je napisao(la):
Prijatelju zelim ti puno ugodnih kilometara provedenih u ovoj mashini i aBd da ga za boljeg zamjenis. Inace GOLF VI R je jedan od mojih trenutno aktuelnih snova :) Imam samo jedno pitanje, da li farovi na autu dolaze fabrički crne boje ili je posebno naručena ova mat crna varijanta? pozzz

Hvala jarane :), Farovi nedodju standardno tako crne boje al to je jedan paket sto se zove TALLADEGA -sportpaket to uracunaje zatamljena stakla nazad 19'' felge (standard je 18'') i ta crna optika na farovima =D,



GOLF TZ je napisao(la):
predobro auto.. golf je zakon, ustvari VW je zakon...


off: gdje si u svedskoj, bio sam ja par puta u stocholmu i malmu... :icon_smile:

Hvala :D, ja sam ti u Malmuu :D
 
Član
aldintdi je napisao(la):
Iskreno da ti kazem beze ti je golf,al bi volio da imam jednog u garazi heheh (sala mala) drama nema sta ljepota se voziti u autu sa 270hp super je neka te dobro !!!!!!!!!!

hehe hvala staces ija bi ferrarija jednog al staces nemoze se :p, ovaaj je zasad super prezadovoljan sam :D


;)






street reptile
______________
Seat Ibiza 1.9 TDI



GOLF TZ je napisao(la):
bio sam 3X u malmu, tacnije na nydali...

EDIT: imam tamo puno jarana, Muhameda, Ahmeda, Dinu, ... mozda znas nekog...:)

mozda mozda znam mozda neznam al' ija sam na Nydalii haha :D
 
Član
Zasto svako ko ode vani poce da prica kao da je s' brda se SKOTRLJO!:icon_question:
Usput super ti auto, boja, model ma sve ;)
 
Član
Davor_ je napisao(la):
Zasto svako ko ode vani poce da prica kao da je s' brda se SKOTRLJO!:icon_question:
Usput super ti auto, boja, model ma sve ;)

jbg jarane, ako je otisao tamo kao dijete ovo je super kako prica... ;)

meni se inace gade nasi ljudi u dijaspori koji dodju u bosnu i hvale se kako njihovo dijete ne zna nikako bosanski da prica... :)
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
Davor_ je napisao(la):
Zasto svako ko ode vani poce da prica kao da je s' brda se SKOTRLJO!:icon_question:
Usput super ti auto, boja, model ma sve ;)

jbg jarane, ako je otisao tamo kao dijete ovo je super kako prica... ;)

meni se inace gade nasi ljudi u dijaspori koji dodju u bosnu i hvale se kako njihovo dijete ne zna nikako bosanski da prica... :)

hehe ja sam dosao ovamo u SWE 2001god. a vise znam bosanski nego svedski ehhe staces bosna uvijek ostaje u srcu al' bila mi je teska situacija u bosni babo mi poginuo u ratu 92god. pa smo bili protjerani iz stana u tuzli i moralismo se nekako snaci i tako sa mamom sam dosao u svedsku pozivom od moje nene a i sva moja familija je ovdje u Svedskoj sa moje strane,

GOLF TZ je napisao(la):
kad budem dolazio zovem te da pijemo kafu...:)

hehe moze :D
 
Član
Evo jedan video snimak GOLF R 250km/h toliko sam ga stisnuo ovaj put sto sam snimao klip je odprilike 5minuta al kazaljka ne silazi sa 200km/h [200km/h -250km/h]

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ICJfUca9LVs[/video]
 
Top