Golf V + IV nove slikice

Golf V + IV nove slikice

Član
RE: Golf V TDi

_vwfan_ je napisao(la):
sta reci, masina :cool: sta je bilo s G4 dugo je nisam vidio u Tr ili je ne vozis zimi?

ma cetvorka odmara zimi ne vozim je nikako u garazi je, uglavnom jos uvjek je aktuelna pozz

olensoner je napisao(la):
Fin Golf, a sto se tice ''srca'', ovo je znak Sweet Years marke, izgleda da je vlasnik prijasnji bas voli SY:D


a jbg tako je doslo ma ne smeta neka ga, to je najmanji problem

hvala svima na komentarima ;)
 
Član
RE: Golf V TDi

evo izasla malo i cetvorka iz garaze, par novi slikica

[attachment=31783][attachment=31787][attachment=31786][attachment=31785][attachment=31784][attachment=31790][attachment=31789][attachment=31788]
 

Prilozi

  • slike 038.jpg
    slike 038.jpg
    48 KB · Pregleda: 45
  • slike 028.jpg
    slike 028.jpg
    32,5 KB · Pregleda: 21
  • slike 027.jpg
    slike 027.jpg
    32,3 KB · Pregleda: 17
  • slike 030.jpg
    slike 030.jpg
    35,5 KB · Pregleda: 39
  • slike 034.jpg
    slike 034.jpg
    46,3 KB · Pregleda: 51
  • slike 032.jpg
    slike 032.jpg
    24,8 KB · Pregleda: 33
  • slike 037.jpg
    slike 037.jpg
    25,1 KB · Pregleda: 21
  • slike 039.jpg
    slike 039.jpg
    44,1 KB · Pregleda: 28
Član
buraz odlicna auta,svaka cast,cetvorku redovno vidjam kad dolazim na faks,,sta reci,predobro izgleda,petica je dobra takodje,cini mi se da ima jedna petica u travniku,onako radi se,bar koliko sam ja vidio,boja je nesto slicna tvojoj,hauba je crna cini mi se
 
Član
ArminM je napisao(la):
buraz odlicna auta,svaka cast,cetvorku redovno vidjam kad dolazim na faks,,sta reci,predobro izgleda,petica je dobra takodje,cini mi se da ima jedna petica u travniku,onako radi se,bar koliko sam ja vidio,boja je nesto slicna tvojoj,hauba je crna cini mi se

hvala ti, jest ima jedna "nabrijana" 2.5 je motor u njoj, pozz
 
Član
vidio sam dosta puta,,ima sad u travniku finih auta.,ne znam koji je ono s audijem,sivi audi,dva izduva,cini mi se da je prije bio od kundica,ali ga je prodao,sad ga momak poteze kad god ga vidim;);)
 
Član
znaci opet cemo je vidjati :cool::cool:, mislim da sam te vidio neki dan s G V kod pekare Kalibunar se parkira.
 
Član
ArminM je napisao(la):
vidio sam dosta puta,,ima sad u travniku finih auta.,ne znam koji je ono s audijem,sivi audi,dva izduva,cini mi se da je prije bio od kundica,ali ga je prodao,sad ga momak poteze kad god ga vidim;);)

hehe to je blentavi Sakalo, 2.5 tdi 180ks leti audi ;)

_vwfan_ je napisao(la):
znaci opet cemo je vidjati :cool::cool:, mislim da sam te vidio neki dan s G V kod pekare Kalibunar se parkira.

hehe sad ce na cestu gdje je tu je, kad me vidis masi, blicaj...;)
 
Član
GTi_Freak je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
vidio sam dosta puta,,ima sad u travniku finih auta.,ne znam koji je ono s audijem,sivi audi,dva izduva,cini mi se da je prije bio od kundica,ali ga je prodao,sad ga momak poteze kad god ga vidim;);)

hehe to je blentavi Sakalo, 2.5 tdi 180ks leti audi ;)

_vwfan_ je napisao(la):
da,da,,znam koji je audi,vozao sam se u njemu prije nego fa je taj sakalo kupio,,bio je to audi adina kundica,,on je isao s nama na faks,pa sam imao priliku da se vozam u audiju,,stvarno je zvijer,sto jest jest
 
Top