Golf V brato stigla karambolka

Golf V brato stigla karambolka

RE: Golf V brato

Odlican golf, i bez dorada strasna jurilica , a s tim sto planiras prejebeno, :D....samo nemoj muziku zaboravit ...:D
 
Član
RE: Golf V brato

gaga je napisao(la):
6 minimalno, 8 maksimalno... ;) 10 airbaga, nema sanse...

ja koliko sam upucen, 2 minimalno (po jedan za vozaca i suvozaca po EU standardima)
a 6 maximalno (ako je 4 vrata onda 8)...
u sjedistima 2, u tabli, volanu i ima "zavjesa" po rubu krova...
i 4 vrata imaju jos 2 u zadnjim sjedistima...
 
Član
RE: Golf V brato

Astra je napisao(la):
gaga, i kod mene ima 10x... super auto, neka je sa srecom
Serie:
Fahrerairbag, Beifahrerairbag, Kopfairbag(jeweils 1 pro Seite für vorne und hinten) und die Seitenairbags für vorne. (6 airbags)
Aufpreis:
Seitenairbags für hinten (2)

osnovna oprema 6+ doplate 2= 8

kod golfa 6 isto, samo sto dodje i airbag za koljena za vozaca...

i da, ako imas dvoja vrata, onda oduzmi ovu nadoplatu odzada... ;) za dvoja vrata, 6...
 
Član
RE: Golf V brato

Jebes airbage :) ima auto solidne opreme i tu sva priča završava klasični auto sa ulice :) a da se ima šta radti ima :D
 
Član
RE: Golf V brato

Extra autic, sretno u radovima, Gaga neznam sto dizes prasinu oko airbaga ko da je bitno jel ih ima 10 il 15 :cool:
 
RE: Golf V brato

sandy_mo je napisao(la):
Extra autic, sretno u radovima, Gaga neznam sto dizes prasinu oko airbaga ko da je bitno jel ih ima 10 il 15 :cool:

Fin golf... ;);)
A ovo oko airbagova gledam svaka druga petica na prodaju ima 10 kom ---- FAIL:icon_evil:
Broj airbagova nije zbir airbag znakica u unutrasnjosti...;)
 
Član
RE: Golf V brato

ja na golfu 4 2003 imam 8 airbagova , zasto on na golfu 5 2007 nebi mogao imati 10? :icon_confused:

Super auto imas strasnu podlogu za dalje radove ;)
 
Član
RE: Golf V brato

ima cenera pa ruku ja u vatru ubacio :D:D:D: a opremice ima i previse za mene, bit ce i zike dok se love skupi, a i ova strasno udara serijska, nezalim se ;)

stigo paketic, ZAHVALJUJEM se Ljuboju sto mi je izgonjo kupnju i transport ovog cuda,, hvala velika kolega ;)

 
Član
Fina kopija, te komadiće nemožeš fixirati oni idu na sistem za perača farova..trebaju ti druge plastike za verziju bez perača farova cijena 37km po komadu naravno orginal...

I ovaj ti branik nemože na tvoje auto moraćeš odrezati jedan dio na braniku i poskidati neke dijelove na autu... i onda će moći ili da kupiš novi vezni lim pa onda složiš nanovo....
 
Top