Golf V brato stigla karambolka

Golf V brato stigla karambolka

Član
Ja mislim da ces morat pilat, jer je ovo vjerovatno zamjenski branik za GTIeve, tako da nece pasat na tvoj vezni lim na saraf ako bude trebalo ruku za sarafanje javi :cool:
 
Član
Skini masku i slikaj mi taj srednji dio odozgo ispod maske pa ću ti reći da li može tačno, da nije slučajno mada čisto sumnjam, obično te kopije su njesra živa nemožeš ga upasat da si pita, gurneš ovdje zine tamo, da odgovra na rupe nemoguća misija...zato je 5x jeftni od orginala ;)

Ja zaboravi vidim da nema maglenki na orginalu to će ti isto biti jebanija da pustiš u pogon...pored novog prekidača trebaće ti i nova instalacija = raskopati pola auta...ili da nešto budžiš...
 
Član
ma odlicna je karambolka i boju si potrefio, a ako budes morao sjeci ode boja, lakiranje 150 km ....sta se brines nije od 6tice pa da ne moze , ha ja :cool:

mozda uleti i na saraf, more bit da je za obicnu 5ticu sto ste pesimisticni:D ;)
 
Član
Ma sve se može uraditi do određene mjere .... vidim fali ti za tablice onaj hepek ne odgovara ti sa običnog da znaš a orginal je oko 50km... ili da neš budžiš.....

Ako ti budu trebali etka kodovi za dijelove reci imam svega :)

Kako bi ti reko kako se ponaša taj branik znaš svako auto ima one linije podjednake razmake između linija kad postaviš onda ti razmaci nisu kako treba branik je lego al ima se osjećaj da je auto udareno i nije do kraja ispeglano i poravnato mislim to ti ovi majstori imaju oko... a meni se na kraju taj čuning gadi....

A što se tiče nijansi ja sam išao da farba i pod mojim brojem ima 5 nijansi (meni sve iste) čak ima i koja se tačno nijansa koristila u konfjuteru te godine na mom autu i opet na kraju moglo je bolje....jbg kad sam pricizan :)
 
Član
Danas malo pogledah peticu. Stvarno je očuvana i u odličnom stanju:icon_biggrin:

Imaš lijepe planove, dobru osnovu. Uživaj
 
Top