Golf V brato stigla karambolka

Golf V brato stigla karambolka

Član
evo da i ja prestavim svoju pilu, golf v 1.9 tdi 105ks, 2006g model 2007g, preso 137 ... oprema klasicna, golf ko golf, lajsne u boji auta, centralno, daljinsko, alarm, 10 zracnih jastuka, veliki bord comp, komande na volanu, tempomat, park senzori, sport sjedista, naslon za ruku, dig klima, senzor za kisu, zatamljivanje spigle, otiso - doso kuci i td :lol::lol:











znam da ce odma biti pitanja, tipa oce li biti cuninga, CUNINGA CE BITI :lol::lol::lol:
 
RE: Golf V brato

Lijep primjerak Golfa, neka se sa srecom.;)
Ma mojne cuninga, auto je fabricki vec dobar i izgleda ocuvan, on zasluzuje neke blage i decentne prerade, nista ekstremno i kicavo. ;)
 
Član
RE: Golf V brato

olensoner je napisao(la):
Lijep primjerak Golfa, neka se sa srecom.;)
Ma mojne cuninga, auto je fabricki vec dobar i izgleda ocuvan, on zasluzuje neke blage i decentne prerade, nista ekstremno i kicavo. ;)

zatamljivanje sva stakla, prednji gti branik, lip ed 30 ili votexov ciji li je vec ako se nađe, mala antenica, farovi s lecom, oz ultraleggera 18 felgice, blago spustanje, i okanit se corava posla
 
Član
RE: Golf V brato

Sarajlic je napisao(la):
Znas i ti sta valja,kad sve to odradis golf ce da bude jebenica :cool::cool::cool:

nije bleso manit :icon_smile: moj bi trebo biti akobogda mlađi brat ovome
http://www.postavi.com/?di=1313156956070
 
Član
RE: Golf V brato

E neka si se ponovio rođo, čestitam. Golf se čini zdrav i očuvan. Predložio bih farbanje zadnjeg branika u boju auta. Zatamnjivanje ćemo srediti;)

Što se tiče motora, odličan je i provjeren. Samo sipaj 505.01:icon_biggrin:
 
Član
RE: Golf V brato

ZELA GTI je napisao(la):
E neka si se ponovio rođo, čestitam. Golf se čini zdrav i očuvan. Predložio bih farbanje zadnjeg branika u boju auta. Zatamnjivanje ćemo srediti;)

Što se tiče motora, odličan je i provjeren. Samo sipaj 505.01:icon_biggrin:

hvala rođo, u petak sam mu odradio veliki i mali servis komplet sve u ovlastenom i registriro ga, ispuhalo se dobro :icon_smile: a zadnji branik necu farbat, stavit cu r32 ili gti, a zatamnit cemo ga kad se vratim iz sarajeva za mjesec dana kad tipla bude ;)
 
Član
RE: Golf V brato

fin autic nema sta.. fino ocuvan dobra oprema.. sretno s sredjivanjem...samo naprijed stariiii ;)
 
Član
RE: Golf V brato

10 airbaga :icon_question: nece da moze... ;)

fin golf... nek je sa srecom ;)
 
Top