Golf Tuning

Golf Tuning

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pa eto po meni je bolje ovako uraditi zadnja vrata nego ostaviti da se obicno otvaraju,tako da ja najprije nebi nikako stavljao lambo vrata na auto sa cetvero vrata..Veliki respect za uradjeno,ali ja furam german style :cool:
 
normala je napisao(la):
svidja mi se unutrasnjost i jesam li ja corav ili pragovi i karambolke nisu iste boje kao i auto ... i ako nisu (tj ono sto ja vidim) to mi se ne svidja ja bi sve iste boje
Ne,auto je iste boje komplet,slabo si vidio:lol:;);auto je ofarban u svijetlo plavu flip flop,onu presijavajucu na svijetlosti ako znas....pozzz

edoze je napisao(la):
imao sliku ovog golfa na mobitelu:lol:
ak imas sliku muzike u gepeku postavi,ludnica,2 suba,ak se ne varam,magneti prema gore,mislim da je komplet gepek u pleksiglasu uradjen,slican princip kao u adnan_1,8T-a,onaj fazon;)
boli glava,samo neke zestoke felge na njega,nisam fan ovih,sta god one bile,valjda je ovo kromirana jotirana celicara:icon_question:
nisam u toku,a bas se i ne razumijem u jote,mislim,znam otprilike sta je,al ne znam kakva je to mjerna jedinica konkretno...da ne idem vise u off,golf ja zara,steta sto nije bar gti,il vr6,da cijepa cestu,malo je 1,6d za ovu mean-looking-machine;)
Trazicu za jos slika,stvarno ne znam za gepek i muziku a sigurno si u pravu,jer moze se viditi sa slika da je auto prepun zvucnika...a sto se tice felgi,one su obicne zeljezare Mattig-ove samo hromirane,slazem se s tobom,felge su kriza....;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top