Golf Mk4 Variant

Golf Mk4 Variant

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
danas sam ganjo macku po autu ... nazalost nisam uspio da uslikam koju sliku u toj zbrci..

udjem ja dans u garazu i upalim auto ,, povucem rucicu sto otvara haubu i odem da provjerim ulje i ostale karafeke ..

i usput ostavim svoja vrata otvorena ... kad sam spustio haubu i da se vratim nazad u auto kad vidim nesto mi prljav sic ..nesto ko blato ..kad se ja malo bolje zagleda ono macije sape ..:lol: .. ja pogleda na zadnji sic kad macak lezi ko kakav BEG se izvalio .. ja Pisssss .. ono nista ..ja opet Mrsss Pisss u p.m on gleda umene :lol: i ja se naljutim :icon_mad: ..izadjem van ,otvorim zadnja vrata i hocu da je uhvatim rukama i izbacim ,,kad macak skoci na prednja sjedista .. a reko j*o majku svoju pa sve mi isprlja . ja otvorim sva vrata i opet hocu da ga uhvatim al on ko kakav retard samo ide sad naprd sad nazad .. nemogu ga uhvatit sto je najgore .. a on mamlaz nezna da su vrata otvorena sva da izadje .. nakon 5 minuta koprcanja po autu napokon glupi macak je skonto da su vrata otvorena .. a jesam se onda ismijo ko budala ..pa ono nema ni u filmovima :lol::lol::lol::lol::lol: ..al j*o svoju mater moro sam cistit auto pola sata sta je sve isprljo .. hvala bogu da nije nista izgrebi i izdero .. ja mislim da bi ga odero ko janje i na razanj . da je bilo ono snimat ja mislim da bi bio najgledaniji klip na youtube . nezvuci to bas nesto smjesno kad pisem a da ste gledali ja mislim da bi se upisali od smjeha :lol::lol::lol::lol:
 
BHT Ovisnik
:lol::lol::lol::lol: ja svojoj nedam pric,par puta se samo popela na auto kad sam tek doveo i jednom kad je cisto,ima dopustenje samo ispod auta:D
 
Član
To je EURO 3 norma.Ona naljepnica na sajbi sto je na njoj 4 to ti je zona parkinga u gradu iz kojeg je stigo
 
Početnik
planiram da uzmem felgice na golfaca .. ako skupim para do ljeta bice to ona TOMASON TN 4 .. al prvo sam ih uradio u ps -u da vidim kako ce mu sjesti ..

evo slikica

GOLF MK4
 
Početnik
pa ganjem .. samo para fali ..uvjek odu tamo gdje netreba .. tamn ih skupis .. a ono odu gdje nisi planiro ..:icon_sad:

evo manja slika ... da se bolje vidi ...

1236p8i.jpg
 
Član
jbg drug znam kako je..skupi ih gdje i nediraj..makar bila kasica prasica..sakri je sam od sebe..kosto sam radim..a samo ubacujem..nema druge....
 
Početnik
bigm je napisao(la):
ma sminka auto za familije,mozes pola kuce u njega natovariti :)

znam.. neki dan kad su dosli rodjaci iz amerike kad sam iso u zagreb na airodrom nisam vjerovo da onoliko kofera i stvari mogu stavit u njega ..i nas 5 u autu .. kako je bio lego j.ebe.s gevinde kakve... heheh :lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top