Golf Mk4 Variant

Golf Mk4 Variant

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
slike su ogrmone pola vidim, pola ne. vidi se da je ocuvano auto, dobijam i ja karavana u kombinaciju pa evo kontam se dal da ga uzmem
 
Član
To je 2001g model 2002g. Jel tako jer vidim da je cager od starog modela. U mene isti taki samo nije karavan.Unutrasnjost ista oprema felge.Naljepnica special.
Sretno s autom izgleda ocuvan dobro :D
 
Početnik
Markosb je napisao(la):
To je 2001g model 2002g. Jel tako jer vidim da je cager od starog modela. U mene isti taki samo nije karavan.Unutrasnjost ista oprema felge.Naljepnica special.
Sretno s autom izgleda ocuvan dobro :D
nije jarane grijesis .. 2002 godiste a model od 2003 inace kako bi ga mogao uvest u bosnu kad auto koje uvozis nesmije bit starije od 7 godina .. nemoj sad da ispada da ja lazem ..za godiste ..boli me briga i da je 1998 kad je auto dobro ocuvano ,realna kilometraza unutra dobro ocuvan sicevi ko novi .. limarija odlicna .. uslikacu motor ..cakli se ko patkova glava.. :icon_smile::icon_smile:

tvrdoglavi je napisao(la):
sandi_azra je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
fin golfic,ocuvan ;)
kako si ga nasao,jel imas tamo nekog ili preko neta :icon_rolleyes:

stari ga tamo naso i dovezo..:cool:

aha...pitam jer sam cuo da ima prevara preko ovih net stranica,pa da vidim.... :D

da pa normalno da ima prevara ..najgore je kod handlera kupovat . ovo je uzeto od jedne zene koja ima 50-ak godina koja je zivila sama i imala jednu macku .. samo nje dvi su se vozile u golfu posto joj je covjek umro godinu nakon sto su ga uzeli novog . a razlog sto je presao ovoliko kilometara je zato sto ta zena ima posao u drugim gradu i ide uvjek na posao sa golfom pa je zato tolika kilometraza a unutra je extra kao i vani dobro ocuvan ,i sto je najbitnije bio je garaziran . :icon_smile:
 
Član
Kolko je tamo placen? 7200 je ukupna cijena, e a mene zanima kolko j zeni placeno

auto ej stavrno ocuvan. jel ima tockica od kamencica po haubi? :D
 
Početnik
mariodrag je napisao(la):
Kolko je tamo placen? 7200 je ukupna cijena, e a mene zanima kolko j zeni placeno

auto ej stavrno ocuvan. jel ima tockica od kamencica po haubi? :D

zeni je placeno 5700 eura

a ima i 2 male kracke na pocetku haube
 
Početnik
Danas se malo igro hehe :icon_smile::cool:

2u7vwr6.jpg


ay811y.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top