Golf Mk4 "Beli"

Golf Mk4 "Beli"

Član
@ zlajaa,,turbo boost cukica je danas krenula muhi brzom postom :D ,, a necu ni onu drugu stavljat,,i ona je na prodaju za 30KM ;)
 
Član
nisam se dugo javljo,pa da malo osvjezimo garazu :D

u medjuvremenu je dosloesto malo u gepek


bilo je i farbanja






sad nesto novo radim tkz Electric Exhaoust Cut Out,,nije jos gotov,,al bit ce uskoro :icon_smile:

 
polo je bio taman, al koda si ukusa izgubio pa ovako radiš ovu 4... meni se ne sviđa kojim ciljem ideš:icon_confused:
 
Član
Sve pohvale,bas me zanima kak ce ispasti cut aut a kakav ces stavljati motoric da ti otvara...
 
Član
ovo nece ni ic kao sto je polo iso,,polo je iso na german,,ovo ide nak bezze,,cisto et da se izdvoji od ostalih bijelih cetvorki,,jer se nece ni spustat nit koji djavo,,
@saleee motor ide od brisaca,,danas je napravljen nosac za mototric,prekidac od prozora,,
dalji planovi su nabudzit turbo sa dijelovima od 110Kw i SM-remap,,i mozda spustanje auta sa oprugama,,felge su uzete 18" 8.5j,,samo neznam koja ce boja ic,,uglavnom nece bit sive :D
 
Član
CrueL je napisao(la):
ovo nece ni ic kao sto je polo iso,,polo je iso na german,,ovo ide nak bezze,,cisto et da se izdvoji od ostalih bijelih cetvorki,,jer se nece ni spustat nit koji djavo,,

dalji planovi su nabudzit turbo sa dijelovima od 110Kw i SM-remap,,i mozda spustanje auta sa oprugama,,

:icon_question:

:lol::lol::lol:

Ne zna čovjek gdje goni.:D

Meni se sviđa što ideš u nekom blesavom svom pravcu i što će se razlikovati od drugih.;)
 
Član
mislio sam prvo nece se spustit kao polo gewindama na 3cm od asfalta,,nego samo malo oprugama :lol:
 
Član
Stope su malo cudne ali nisu lose..Sve lajsne okolo auta u bijelu obavezno,nije ti to velik posao a biti ce veliak promijena ;)
Felge su dobre,samo ih nemoj u crnu ostalo sve ce biti ekstra :cool:
 
Član
Evo opet se radilo,,farove sam ocistio od transparentnog spray-a i opet farbo,al malo drugacije :D













 
Top