Golf Mk4 "Beli"

Golf Mk4 "Beli"

kako si uspio otvorit farove jer ih je veoma tesko otvorit naravno orginale osim ako nisu neka losa kopija valeo i hella je nemoguce mislim moguce je al se mora razbit staklo ili plastike oko stakla iskrivit ili slomit kad se grije
 
Član
@ dado_style orginalni su farovi,,samo treba lagano grijat sa industrijskim fenom i na pocetku pomalo odvajat staklo,pa opet grijat,pa odvajat,,i to je to :D

i hvala na pohvalama ;)
 
Član
pa sto ne obrisa branik kako treba ostali ti prsti ispod VW..zadnja slika odlicna naravno i farovi al meni bodu oci jos ove obrve...:cool:
 
Legend
super odradjeno druze , samo naprijed ;)
obrvice su fine a i nisu ,...stvar ukusa i zajebancije , lako je skinuti kad dosadi ili vratiti kad hoces
sta sad slijedi , dzaba pricas da neces puno oko njega:lol:
 
Član
sutra je postavljanje klapne,bit ce slike i video,sljedece je farbanje lajsni i dodataka na branicima u bijelo,,pa farbanje felgi ,kupovina guma,chip tunig,tako te sitnice :icon_biggrin: ,a sutra cu znat hocul moc spustit golfa ili ne zbog klapne :D ,,

@adi187 cudo nisi nista reko za stolic na kojem sam farbo farove :lol:
 
Član
nisam ni primijetio taj zvucni stolic :D

jesi prodo woofer, dobro svira jedino mozda zeznuto sto zauzme dosta prostora u gepeku :icon_rolleyes::D
 
Član
Evo sta je se danas uradilo,,i hvala clanu unique sto smo mogli koristiti njegovu garazu ;)





i evo ga montirano :D



i to nakraju vako izgleda

http://www.youtube.com/watch?v=V7YPtoCY01c
 
Član
svaka cast dobro odradjeno fino zvizdi:cool:,samo mi se cini da ne dihtuje dobro klapna kad je zatvoreno malo frkti...
 
Top