Golf Mk3 Cabrio Karmann

Golf Mk3 Cabrio Karmann

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
da , dolazio na GTI i VR6 golfovima , pri kupnji ga savij , ako je krut i ne savitljiv ne kupuj jer ce puci gdje imalo zapnes ;)
 
Član
bolje ti je za zime kupi onaj obicno CL, da ne brines ako gdje zakacis, i odvalis, on je bar jeftin, pa opet u proljece vratis ovaj GTI/VR ;)
 
Član
Obici cu malo otpade i bubanj potok auto pijacu, mozda nadjem. Razmisljao sam da kupim i manji i veci lip pa da menjam, ali kad je ovaj vec sjeban pojuricu ovakav isti pa cu ga staviti na prolece, a ovaj do tad neka sluzi kao grtalica :)
 
Član
Evo prve dve slike na kojima je auto cist, ali je sad dosta mracno pa se to ne vidi :) Mad Max :D




Uploaded with ImageShack.us

Xenoni 4300K su poruceni, to je prvo sto ide na auto, mozda ubacim i sociva u farove u tom slucaju ce ugradnja xenona sacekati i sociva. Razmisljam onda da ceo far obojim u crno, plasim se samo da ne bude previse crnila...
 
Član
crnila nikad dosta, tebi bi bilo extra da imas projektore u farovima, i onda da ih okrecis u crno, sijalo bi ko mahnito a izgledalo bi extra:cool:
 
Član
B.M - Floyd je napisao(la):
Odlicann :cool: 'oce bit' ista od ABF-a ? :icon_smile:

Mora biti, bez toga nista :) Da li ove ili neke sledece godine, uglavnom hocu da napravim cabria sa abf-om pa i da se vozim kao covek u njemu.

Kad smo vec kod toga, ajmo strucnjaci mala pomoc. Imam u ponudi 9A motor iz passata, 136 ks. Kakvi su, ima k-glavu pa msm da nije pametno to uzimati, sta vi mislite?
 
Član
Na moju veliku zalost, golf je veceras slupan i to mnogo. Dao sam drugu auto da ode da se presvuce i srecom je ostao ziv i bez vecih posledica, ali od auta je malo sta ostalo, udario je direktno u autobus...Slikacu sutra pa cu okaciti, uglavnom bio je u bukvalno perfektnom stanju i sad ostade samo lepa uspomena, takav je zivot...
 
Član
:icon_eek::icon_eek::icon_eek: jbt
steta stvarno, ajde opet dobro je pa njemu nista nije bilo
 
Član
:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek:

Aj' u *****, bolje da nisam otvarao temu!:icon_cry:

Jbg, buraz, ne znam šta bih ti rekao.
 
Član
bitno je da momku nije nista bilo...jel kriv, hoces li bar osiguranje izganjat il? steta auta, al...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top