Golf Mk3 Cabrio Karmann

Golf Mk3 Cabrio Karmann

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Golf Mk3 Cabrio

Hvala svima, to za tablicu i meni smeta ali nemam je gde. Rore ce da lete sa njega i idu cevi kao sto je ugradio rale_cazin na njegovu trojku, ova papucica me nervira nju cu da skinem, a za crne farove cu da razmislim da ne bude crno bez imalo belog :) Na slikama se ne vidi da je carbon hauba uzivo izgleda jos malo lepse...P.S. Umalo da zaboravim, neko mi je pozeleo srecu sa novim autom, pa mi je nozem napravio rez na krovu od 6-7 cm :icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
RE: Golf Mk3 Cabrio

Odlican golf ;) samo malo ovaj zadnji kraj :icon_rolleyes: Sta planiras sa zadnjim krajem ostaje ovako ili ce da bude full odlicno kao sto smo navikli od tebe ;)

Jbg kasno vidio da si odg tako da mozes obrisati ovo moje ;)
 
Član
RE: Golf Mk3 Cabrio - slike bez krova strana 6

super golfac, malo ova tablica nazad kvari izgled.. ali sve u svemu je odlicno, felge su mi zapele za oko. neka je sa srecom druze!;)
 
Član
RE: Golf Mk3 Cabrio

dellas je napisao(la):
P.S. Umalo da zaboravim, neko mi je pozeleo srecu sa novim autom, pa mi je nozem napravio rez na krovu od 6-7 cm :icon_mad::icon_mad::icon_mad:

:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:

Nikad ovo neću shvatiti. U tom momentu bijesa ubiti ga kao muvu bez razmišljanja!:icon_mad:
 
Član
RE: Golf Mk3 Cabrio - slike bez krova strana 6

sminka čkoDe, nego bbs neke bolesne nabaci, recmo ovo, konkretno prodaje se :)

http://www.kupujemprodajem.com/Alu-Felne-BBS-RM-010-1259060-oglas.htm?filter_id=5813637

i to je onda WIN ! i naravno to sve sto si planirao...a tablice?! Jebo tablice, poskidaj ih, koji ce ti *****, samo kad te zaustave, kazi da ti klinci pred zgradom non stop skidaju i bacaju tablice, pa ih vise i ne stavljas, ili da si ih tek "danas" dobio, pa nisi stavio :icon_smile:

Srecno uglavnom, ipak je fiat onaj previse trosio :icon_biggrin:
 
Član
RE: Golf Mk3 Cabrio - slike bez krova strana 6

e hebo cuj napravio rez na krovu mila majko :icon_mad: imal kod tebe dobrih novosti samo pehovi
 
Član
RE: Golf Mk3 Cabrio - slike bez krova strana 6

@SASA: Prodate su, prodavao je neki lik iz Cacka sto polira felne, video sam ih odavno, stajale bi mu bruka dobro, jos da su 16" to bi bilo zlo.

Ima li neko predlog kako ra resim tu rupu jer pada kisa svaki dan, stavio sam neku izolir traku privremeno, razmisljam sta da uradim, da li da sa unutrasnje strane zalepim neko parce cerade, srecom je na takvom mestu da se nece videti unutra nista...
 
Član
RE: Golf Mk3 Cabrio - slike bez krova strana 6

skidaj tu lopatu od papucice sa kocnice,nije svemisrki brod...
 
Član
RE: Golf Mk3 Cabrio - slike bez krova strana 6

Ima tih BBS, uvijek u prodaji, a tek kako bi ti sjele Ronal Turbo R10 koje sam nedavno prodao :) imam iste OZ (iste kao ronal turbo) 14" 4x100, koje ce na prodaju, stoje mi u garazi :)
 
Član
RE: Golf Mk3 Cabrio - slike bez krova strana 6

@sasa: Hvala na ponudi, ali ne bih letnje felne ispod 16" uzimao, a sigurno bi taj model dobro stajao;)

@pantojotis: Papucica ce da leti brzinom svetlosti, samo cekam da vidim da li cu da stavljam male sparco kao sto su mi bile na bravu ili cu da ostavim sve fabricko.
 
Administrator
Jesi li rijesio problem sa krovom? Mamu im:icon_mad::icon_mad:

Imas ljubomorne komsije, prvo sa onim autom, pa onda sa ovim:icon_confused:
 
Član
Nisu komsije ovo se desilo na drugom mestu...sve u svemu ljudi su stoka! Nisam resio, samo privremeno nekom trakom, moram da nadjem parce nekog materijala kao sto je ovaj krov pa sa unutrasnje strane da ga zalepim na tom mestu, zao mi je sto je fabricki krov netaknut skoro 20 godina i sad ga neko osteti bzv...
 
Član
Auto je na zimskom setup-u, 14" originalne alu felne.

B/A



Ovaj lip sam unakazio ulaskom u dvoriste od kad sam stavio 14" felne, pa me zanima koji je ovaj lip da znam da trazim drugi? Gti/vr6 ili neki drugi?
 
je li ovo isto auto :D trazi po otpadima
originalni,, i ja sam bas neku vece u snijegu ostavio pola spojlera.
http://www.pik.ba/artikal/2414993/prednji-spojler-difuzor-golf-3-gti-ralica-/
 
taj lip trazi original po otpadima, mnogi ga vise zovu VR lip

lijep je zimski setup ali ljetni je strasno dobar bas se uklapa :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top