golf mk2 update felgice, bra :)

golf mk2 update felgice, bra :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: golf mk2 new look, going wob!

evo da pohvalim gazdu auta a ne golfa danas samo se upoznali u mostaru sjedili malo ja funky tibor i još jedan momak upoznali se popili po jednu razmjenili iskustva hakali jedni druge i na kraju svak svojoj kući sve u svemu palo je novo poznanstvo u mostaru i lijepo druženje
 
Član
RE: golf mk2 new look, going wob!

dadao_style je napisao(la):
evo da pohvalim gazdu auta a ne golfa danas samo se upoznali u mostaru sjedili malo ja funky tibor i još jedan momak upoznali se popili po jednu razmjenili iskustva hakali jedni druge i na kraju svak svojoj kući sve u svemu palo je novo poznanstvo u mostaru i lijepo druženje

hehe drago mi sto smo se svi djuture haknuli,,,, ovaaajjj upoznali :p
bice prilike da sjedemo i da sta konkretno odradimo ;)
 
Član
RE: golf mk2 update osvjetljenje :)

evo mali update :)

nphoto184.jpg


sat by liga ;)

nphoto186.jpg


sta mi covjek uradi od sata za naramak drva :lol::lol::lol::cool::cool:
 
Član
RE: golf mk2 update osvjetljenje :)

bratac extra golf,extra odradjeno,ovaj sat pogotovo,ajde malo nas uputi,kako si dobio ovo sve,posluzit ce za primjer;)
 
RE: golf mk2 update osvjetljenje :)

sat je ispao extra, koliko vidim radjeno je nekom fluroscentnom bojom, ili samo bijelom, pozadina mat crna, sa neon osvjetljenjem, predobro, svaka cast, Liga umejtnik definitivno
 
Početnik
RE: golf mk2 update osvjetljenje :)

funky je napisao(la):
evo mali update :)
sta mi covjek uradi od sata za naramak drva :lol::lol::lol::cool::cool:

Ma nije bilo briketa, pa mogu i drva... :icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes:

samo je druga prica uzivo... ova rasvjeta bas i ne voli kameru pa nije to to kad se slika...
2u6jypw.jpg


:pranje:
 
Legend
RE: golf mk2 update osvjetljenje :)

Oggy je napisao(la):
funky je napisao(la):
evo mali update :)
sta mi covjek uradi od sata za naramak drva :lol::lol::lol::cool::cool:

Ma nije bilo briketa, pa mogu i drva... :icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes:

samo je druga prica uzivo... ova rasvjeta bas i ne voli kameru pa nije to to kad se slika...
2u6jypw.jpg


:pranje:

Mislim da je ovo moj post... :lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top