golf mk2 update felgice, bra :)

golf mk2 update felgice, bra :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: golf mk2 new look, going wob!

predobar..svaka cast..ovako mi se vise svidja..a sto nisi ubacio org.maglenke..negdje sam cuo ..da mogu i od skode fabie..maglenke..ne od facelift,a
 
Član
RE: golf mk2 new look, going wob!

takac je napisao(la):
Dobar, samo mi se ne svidjaju maglenjaci fabrika majka, imas na ebay pravo jeftino u svakakvim bojama naci ;)

jest, ali niko ne narucuje sa ebay-a :(
@taaky ove su mi dosle, a ako nadjem origigi uzimam ih... :)
 
Član
RE: golf mk2 new look, going wob!

ovo su one univerzalne..nemoj se ljutit ..al ruzno izgledaju ovako....al mogu posluzit ..dok ne dodju origigi..
 
Član
RE: golf mk2 new look, going wob!

funky je napisao(la):
takac je napisao(la):
Dobar, samo mi se ne svidjaju maglenjaci fabrika majka, imas na ebay pravo jeftino u svakakvim bojama naci ;)

jest, ali niko ne narucuje sa ebay-a :(
@taaky ove su mi dosle, a ako nadjem origigi uzimam ih... :)

a jbg, neznam sta da ti kazem, pravo si dobro krenuo i steta je da ga sda sa ovim nekim karafekama unistis, jer duja je najljepsa kada je okvirno fabricka ;)

sa srecom dalje ;)
 
Početnik
RE: golf mk2 new look, going wob!

prijatelju nemoj se ljutit ali ja sam sad IIZDRKAO na sliku tvog golfine...auto ti je extra bgm...bas ono skroz..ma NO COMMENT;)
 
Početnik
RE: golf mk2 new look, going wob!

Lija je napisao(la):
prijatelju nemoj se ljutit ali ja sam sad IIZDRKAO na sliku tvog golfine...auto ti je extra bgm...bas ono skroz..ma NO COMMENT;)

:lol::lol: jesi zagorio, na dizela da drkas :D
 
Početnik
RE: golf mk2 new look, going wob!

Oggy je napisao(la):
Lija je napisao(la):
prijatelju nemoj se ljutit ali ja sam sad IIZDRKAO na sliku tvog golfine...auto ti je extra bgm...bas ono skroz..ma NO COMMENT;)

:lol::lol: jesi zagorio, na dizela da drkas :D

ma jbg.....jos da je benzinjara ma de to bi bilo extra...ali opet kad je dobar bas po mom ukusu....samo radi nesto sa zadnjim krajem nije bas ko prednji...napravi to pa da bude auto u cjelini extra...haj pozz
 
RE: golf mk2 new look, going wob!

Odlican je golf :cool: uvijek bio i bit ce, jos kad bude uradjen sav tzv G60 body kit bit ce ;) a i boja ce exstra.
 
Član
RE: golf mk2 new look, going wob!

GolFanatiCars je napisao(la):
Odlican je golf :cool: uvijek bio i bit ce, jos kad bude uradjen sav tzv G60 body kit bit ce ;) a i boja ce exstra.

ma jok g60, gti body kit cu stavljati :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top